bugün

Seviyorsan ilgi ekstra bir eylem gibi görünmez.
Tam olarak şu cümleyi kurarlar.
"Bana babam karışmıyor sen kim oluyorsun".
Sen kim oluyorsun kısmında ise sevgilisi konumundasınızdır aslında.
Yersen.
Üzdük biz onları. Bizi affetsinler.
ilgilenilmesi gereken kızdır. erkekliğin onda dokuzu kaçmak mı bilmem ama ilgilenmek olduğu kesin.
Flörtlükten de ilişkiden de soğutur ve bezdirir. Özellikle üçü de aynı anda istiyorsa.
ilgi gostermeyecegim kızdır.
Götüreceksin evine, ilginin alasını görecek orda.
Kadınlar kendilerine yeterli degeri verilmedigini dusundugunde bu yola basvuruyorlar.
Surekli ilgi gosterirsem, Yok tepeme çıkar, yok abartir falan dusunmeden istedikleri ilgiyi gosterin gitsin tabi icinizden gelerek. Zaten narin yaratiklar bir sure sonra sizin gosterdiginiz ilgi yine size donecektir.
Ben oyle yapiyorum.
biraccık ilgiden kimseye zarar gelmez. verin gitsin kızıdır.
Ilgi vermezseni gerilirler.
Gerilirlerse kurarlar.
Kurarlarsa size dunyayi dar ederler.

Bu bir dongudur.

O nedenle ilgilen ve dunyanin en mutlu adami ol.

Cik bisit.
Yalnızdır.
Normal kızdır. Herkes ilgiliyi çok sever.
Muhtemelen ergen bir genç kızdır.
karşı tarafın müsait olmak şartıyla her türlü pozisyonda ağzına sıçan kişidir. allah karşıma çıkarmasın, çıkardıysa da kısa sürede uzaklaştırsındır.
sürekli vajina isteyen erkekten iyidir.
Acilen yalnız bırakılması gereken kızdır.
işe yarar bir özelliği yoktur. takdir görmüyordu insanlardan bu yüzden ilgiye açtır. bir ortamda bir şey anlatacakken herkese duyurmak için bağıra bağıra anlatır. bağıra bağıra telefonla konuşur. yaptığı her şeyi sosyal medyada paylaşır. uzak durulması gerekir.
bir kızı elde etmek için fazla ilgi gösterirsiniz. sonra zamanla kızın fazla ilgi istediğini sorunun kızda olduğunu düşünürsünüz. evet sorun kızda size kanmaması gerekirdi.
Normal kızdır. Herkes ilgi ister.
Eziktir.
En çok ilgiyi gösterene gidecek kızdır.
ben değilim o kesin. benim yanımda olsun yeter. alışverişi falan da sevmem. öyle yani.
En büyük dayanağı sensin anla bunu!
ilgi göstermeyip ayrılıp sonra başkalarından zaten ilgiyi görüp sizi skne bile sallamayan kızdan ilgi bekleyeceğinizin habercisi olan kızdır. Sonra kızlar şöyle kaltak böyle huur diye gezmeyin ortalarda. Hepsi sizin suçunuz yine.
Sürekli ilgi istiyorsa, sürekli "sizden" ilgi istiyorsa uzun zamandır ilgi göstermemiş olduğunuz kız demektir. Biraz ilgilenseniz bu "sürekli" olmaktan çıkar. Eğer az da olsa bi ilgilenmezseniz "sizden" çıkar. Arkadaşlar kızlarda yavru köpek değil herhalde sürekli peşinizden koşacak, ilgilenmenizi isteyecek ama siz ona bi adım gelseniz o yine de karşılıksız bırakmayacaktır. Sadece size değer vereni görmezden gelmeyin.