bugün

çok yakında başka bir ilişki için eski sevgili rolünü oynaması kuvvetle muhtemeldir.
sürekli eski sevgilisinden bahsederek aslında şu andaki sevgilisini elinden kaçiracağının farkında olmayan sevgilidir. bunları alıp huzur evine bırakacaksin ki sonsuza kadar oradakilerle aynı şeyleri konuşup dursunlar.
sevişmekten yoksun kalmış sevgili.
sizde eski sevgilisini size ayarlamaya çalışıyormuş hissi uyandıran hissiz sevgilidir.
eski sevgilisi "gel" dediği anda terkedecek sevgilidir. dişi ise orospudur. erkek ise de orospudur.

(bkz: erkek orospusu)
(bkz: nerde benim kızılcık sopam) .
kendisinin de eski sevgili olarak anılmasını isteyen tiptir.
-sevgilim karnım acıktı benim
- ee ne yapayım dışardan söyle bişeyler
- off ya eski sevgilim ne güzel yemek yapardı bana
- benimde eski sevgilim ne güzel dayak yerdi
- aaaaa nasıl yani eski sevgilim bana hayatta el kaldırmazdı
- belli oluyor, nerde benim eski sevgilimin numarası arayım şunu
- eski sevgilim benim yanımdayken hayatta eski sevgilisini aramazdı
ayrılık acısı taze olan ve içinde hala bir parçası eski sevgilisine ait olan kişidir.
kafasına oklava yiyebilitesi yüksek olan sevgilidir.
acilen en yeni eski sevgili yapılması gereken sevgilidir.
sizi bir maşa olarak kullanan ve gerektiğinde hemen bırakacak kişidir.
(bkz: olmasın öyle sevgili)
gamlı ve amlı baykuş.
+ götü de vardı böyle..
- e çüş ama artık!
+ valla bak..

edit: komiklikler şakalar.
(bkz: kızılcık sopası)
eskiyi unutmak için size tutunandır. hele bir de onun size aşık olduğuna inanıp, hayatınızı değiştirdiyseniz sizi kurtaracak hiç bir şey kalmamıştır artık. yeni bir sevgili bulana kadar onunla idare edersiniz. ya da o sizinle idare eder.
siktirsin gitsindir. çivi sökmeye çalışan çivi muamelesi kimsenin hoşuna gitmez.
yok öyleydi, yok böyleydi diye kafa siker durur bildiğin.
bir de sen sormadan mevzuyu açarsa durduk yere krize sokabilir insanı.
hatta içlerinden aşık olduğunu, evleneceği biri olduğunu söylüyorsa süper bir şekilde siktirolup gitsin.
tamam samimiyet önemli ama bunu uygun dille ifade edemezsen ve bunu başka amaçlarla
söyleyip sabır denemeye kalkarsan yavaştan yol alırsın.
büyük ihtimal yeni sevgiliyi kullanarak eski sevgiliyi unutmaya çalışan yeni sevgilidir.

aklının köşesinde hala bir yerlerde eski sevgilisinden izler vardır ve bu izleri silmek için sizi kullanıyordur. sürekli eski sevgilisinden bahsederek kendini rahatlatmaya çalışıyordur.

böyle yapan bir sevgiliye bunları yaptıktan sonra yol verilmezse ilerde çok vahim durumlar oluşabilir.
hemen terk edilmesi gereken sevgilidir efendim,hala geçmişte kalmışla gelecek olmaz.