bugün

entry'ler (34)

bir kızın en güzel yaşı

(bkz: keşke hep çocuk kalsak)

alkol aldığı halde domuz eti yemeyen insan

çoğu müslümanın yaptığı şeydir. haramın helalin nolduğunu bilmeyen ve müslümanım diye geçinen insan tipidir. (bkz: namaz kıldığı halde zekat vermeyen insan)

sürekli eski sevgilisinden bahseden yeni sevgili

(bkz: olmasın öyle sevgili)

jelib10

bana hoşgeldin diyen tek yazar...kendisine teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.

eski sevgiliye gönderilecek tek şarkı

murat boz-ben özledim galiba seni.

peynirciks

beni karşılamamıştır. koşturamıyorum efenim... *

koştursun efenim sözlükte

neden artık kullanılmadığını anlamadığım cümle. peynirciks, performansının devamını bekliyoruz.....

yarın ne giyeceğim sendromu

bütün kızların her gece yatmadan önce, o anda yanında kim varsa ona yönelterek karşısındakini bezdirdikleri sorudur...

arabesk dinlemeyen dolmuş şöferi

olmayan dolmuş şoförüdür.neden olduğu bilinmez ama her dolmuş şoförünün içinde bir orhan baba hayranlığı yatar.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

-seni seviyorum.
- Yeni parola bu mu, Ben Ne Diycem Peki?

ırkçılık

(bkz: milliyetçiliği ırkçılık sanmak)

her şey hakkında yazabilen yazar

(bkz: biri bana mı seslendi acaba)

hiçbir şeyini kaybetmiş insan

hayatta hiçbir şeyi olmadığı halde kaybedecek bir şey bulabilen ve onu da kaybetmeyi başaran becerikli insandır...

10 kasım matem günü değildir

bir türk başbakanının ağzından kesinlikle çıkmaması gereken, eğer çıkarsa da seçimlerde çıktığı gibi geri girecek olan sözdür. ayıptır, atamıza yazıktır. kemiklerini sızlatmayalımdır...

allah var allah yok diye papatya falı bakan ateist

ateist olduğundan kendi de emin olmayan, ateistliği bir halt sanan aptal...

pkk teröristi ile karşılaşınca yapılacaklar

yıllarca içinde biriktirdiğin kini bir anda kusmak, hem de suratlarının orta yerine. onların vatan evlatlarına yaptığı eziyetlerin, şehit analarının içindeki sızıların tükürük olarak suratlarına döneceği an. yani sabırla beklenen kutsal gün. allahım nolur göster bana da o günleri. kusayım içimdeki kini. hatta bir tanesini allah rızası için halkın arasına karıştırsınlar da boğalım onları tükürüklerimizle...

izmir in kızları

makyaj güzeli oldukları halde türkiyenin en güzel kızları olduğu söylenerek türk kızlarına hakaret etmekte kullanılan kız tipi. boyalı saçlar, makyajdan kırışmış bir surat, açık giyinerek güzel olacağını sanan bir zihniyet vs vs vs...
(bkz: yalan mı)

aşık olmada inanç faktörü

dindar kızla ateist erkek arasındaki aşkın imkansızlığını sol framedeki başlıklardan anladıktan sonra çok önemli olduğunu düşündürten faktör. mümkün değil arkadaşım inanmayın.

sevişmek hüner değil yanında kalmak istiyorum

(bkz: aşk sevişmek değil birlikte uyuyabilmektir).
yalnızca cinsel duygularla değil ruhla sevmektir. gerçek aşkı yaşamasa da inananların düşüncesidir.

napiyorum lan ben

sol frameyi gereksiz başlıklarla dolduran ateist yada dinci yazarların, hatalarını anladıktan sonra kendilerine sordukları soru.