bugün

25 milyon ikramiye verecek hede.

ulan Antalya/Kaş
ankara/mamak
Antalya /kepez
istanbul/Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
bu illerin dışında neredeyse hiçbir yere ikramiye çıkmıyor..

neden acaba
(bkz: kafamda deli sorular)..
devretmiştir 27 milyon lira.
haftaya 35 milyon.
kesin beni bekliyor. oynasam tutacak gibi hissediyorum.
kime çıkıyor olum bu süper loto?
hiç bi rakam diğerine değmediği halde devretmiş.soğuklarda fazla oynayan yok,ya da millet sıkıldı limon gibi kalmadı para.
bugün devretmeyecektir. büyük ikramiye bana çıkacak hissediyorum..
Bu haftada bana çıkmayan ikramiye. Son sekiz haftadır oynuyorum ve üç sayı bile bilemedim. Haftaya artık *
yine devretmiştir... birilerinin yine çok pis parası kararmış..
11 haftadır devreden oyun.
bu haftaki büyük ikramiye 34 milyon tl idi. haftaya 45 milyon tl ye ulaşır. 6 bilen olmazsa 5 bilenlere bölünebilir.
görsel

Bu hafta da devreden şans oyunu. Çıkan rakamlar 11-17-20-29-36-51, benim b kolonu ise 11-16-28-29-42-51. Bir rakamla 193 tl kaçırdım amk...
Süper Loto'da 11.devir gerçekleşti.ikramiye rekora doğru koşuyor. http://www.nimetabla.com
görsel
Büyük ikramiye An itibariyle 38 milyona ulaşmıştır. Yarın bu saatlerde ikramiyenin 40 ila 42 milyon arası olması bekleniyor.
çankaya'daki müzmin şanslı kişi erzincan'dan oynadı herhalde.
yine büyük miktar 1 kişiye çıktı efsanesi yazdıran loto.
4. hafta 8.5 milyon tl devretmiştir.
5. hafta 11 milyon tl devretmiştir.
1-8-12-42-49-53
büyük ikramiye 14 milyon lira antalya/muratpaşa'ya çıkmıştır.
bir piyango oyunu.

arkadaşlar uzun süredir sözlüğe yazmıyordum fakat bugün başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.

özet geçiyorum: ne rüyalara inanırım ne de mistik olaylara, ayrıca dini inancım da yok lakin dün gece rüyamda 7,27 ve 53 rakamlarını arka arkaya gördüm. sabah kalkıp telefonuma not aldım, iş çıkışı bu rakamların üzerini kombin ederek süper loto oynadım, 6'lıyı bilemedim 4'te kaldım ama bu 3 sayı da bu akşamki çekilişte geldi. şoklardayım, şimdi korkumdan uyuyamıyorum amk. gösteriyonuz elletmiyonuz birader bari 6 rakamı vereydiniz.

neyse iyi geceler.
15 milyon tl haftaya devretmiş oyundur. perşembe günleri çekilir ve bir sıra oyun 2 tl dir.

bol şanslar.
9. haftadır devreden oyun.
büyük ikramiye 22.5 milyon civarı idi.
büyük ikramiye 27 milyon lira 1 kişiye çıkmıştır.
(Eskişehir. )
2 bildiğim, 4 ü birer rakamla kaçırdığım lotodur.

makinaya oynatmak en iyisi. büyük ikramiyeler makinaya oynatanlara çıkıyor.
Büyük ikramiyeler makinalarla oynayanlara falan çıkmıyor büyük ikramiye seçilen kişilere çıkıyor. Emin olun on numara ve şans topu hariç diğer bütün çekilişlerde hile yapılıyor. Milli piyango dahil. Aynılarını fetö cemaat üniversite sınav sorularını çalıyor kpss yi de bunlar yapıyor dediğimizde çoğu "hadi hadi geçin bunları" diyordu. Bir gün bunlarda patlayacak göreceksiniz.

Sistem oynanmamış kombinleri sıralıyor ve bazen bu şekilde 6-7 hatta 9 hafta devir ettirilip toptan para kaldırılıyor. Aynısı sırbistan da ifşa olmuştu.
12 milyon liralık büyük ikramiye devretmiştir.
8. hafta 14.3 milyon tl devretmiştir.
Güzel bir tutara ulaşmış. Şimdi birini zengin etme zamanı.