bugün

doğu ve batı kampüsü olarak ikiye ayrılmış üniversitedir. öğrencinin halk tarafından düzüldüğü şehrin üniversitesidir. ulan siktiri boktan evlere ödenen kiraları duyunca vay aq dedim. ha bir de şehirde kız arkadaşınızla gidip yemek yiyebileceğiniz adam akıllı bir restorant olmaması ilginçtir.
doğu ve batı kampüsünü ayıran çevre yolundan dolayı öğrencileri tarafından göte benzetilen üniversite.
tanıtım filminde aşırı derece şişirilen insana 'lan ne güzel üniverste yazaym burayı da hem antalya ya da yakın ' dedirten üniversite. film ahanda burda : http://w3.sdu.edu.tr/sdu....&video=sdu_tanitim_01
Alışması ve mezun olması öle kolaycana olmayan ve büyüklüğünden dolayı(sayıca) yönetilemeyen,
fakat diplomasının esamesi okunmayan üniversite.
"faşist"lerin yoğun olduğu bir üniversite. eğitimine birşey diyemem.
ısparta'nın gülü, gözbebeği.
ısparta'nın öğrenci şehri olmasını sağlayan eğitim yuvasıdır. ekonomik ve kültürel açıdan ve spor etkinlikleri açısından ısparta'nın gelişmesinde büyük bir pasta payına sahiptir.
bi sdü git ya diye güzel bi küfür çıkartmamızda yardımcı olan üniversitemizin adı
jeoloji mühendislerinin arazile yetinmeyip, altın aramak için bölümü patlattığı ve yatır süsü verdiği üniversitem.
duman konserinin güya teknik aksaklıklardan dolayı iptal edildiği üniversitedir.
duman konseri olmasın diye on bin tane imza toplamayı başaran ve konserin iptal olmasını sağlayan süleyman demirel gibi demokrat üniversite.
ismine kıl olduğum tek ünv.dir.
anlatılmaz yaşanır.
(bkz: seni hiçbir zaman unutmayacağım)
güzide üniversitem. Ve güzide şehir ısparta. Korkunçtur. bütün bir kış donarsınız. tek güzelliği antalya'ya yakın olmasıdır. Başka da bir olayı yoktur.*
gelişmekte olan bir üniversite. ıspartaya cok büyük katkısı var üniversite olmazsa ısparta bir hiç.
Büyük şehirden gelenlerin sürekli bok attığı şehirdeki güzide üniversite
sorarım o bok atanlara
ıspartada bişey yok diyorsun
sen hiç çandıra gittin mi
eğirdire gölcüğe gittin mi
davrazda kaymaya gittin mi
hı söyle bakalım
sidre tepesine çıktın mı
kirazlı dereye gittin mi hiç
şehrin merkezinde öğrenci için mekan yokmuş
peh peh peh
açılmıyor lan
ruhsat vermiyorlar
ruhsat verdiler de biz mi açmadık
söylesene
sonra neymiş öğrencisi zikiyorlarmış
bira içerken zikilmiyorsun, 2-3 milyon verirken zikiliyorsun öyle mi
tamam kabul ediyoruz yobazlar var, tamam kabul ediyoruz adam başı kira alan şerrefli insanlar var ama ne yapalım
ama sen içinde bulunduğun durumdan kurtulmasını bilmiyorsun
git ders çalış, git ortalamanı yükselt
sen ders çalışma çalışma sonra hocalara bok at
yok öyle yağma
sen git kulüplere üye olma, sonra ıspardaada aktivite yok de
bok atmak kolay tabi
mühendislik mimarlık fakültesine ilk girişimde kendini labirentte hissettiren üniversitem.
biz mezun olduktan 2-3 yıl sonra gerçek bir üniversite havasına kavuşabileceğini düşündüğüm üniversite.Çok eksikleri var. Özellikle bazı öğretmenlerinde ki kalitesizlik bu eksikliklerin bariz şekilde ortaya çıkmasına sebep veriyor.
ısparta gibi küçük bir şehre göre oldukça büyük bir üniversite. kente ekonomik olarak çok katkı sağlar öğrenciler.
okuyup bitirdiğin ve kentinden nefret ettiğim üniversite.
öğrencisi olma halinde nefret edilesi üniversite.
60bin öğrenci potansiyeline sahip, ısparta gibi bir şehire fazla gelen üniversitedir.
Eğitim-uygulama alanında taktir topladığı söylenebilir, tübitak projelerinde her yıl ilk sırada olan eğitim yuvasıdır.
Şu sıralar rektörlük seçimi olmaktadır...
ıspartada bulunan üniversitedir.

bugün resmen uluslararası ilişkiler bölümünün öğrencisi oldugum üniversite.
mezun olduğum üniversite.Eğitimi iyi hoş da odtü itü gibi üniversitelerde bile bu kadar
kasma yoktur be üstad dedirtecek türden okuması zor bi yer.Belki de fakülteyle alakalı.
burda işletme, iktisat okuyan hemen bırakıp açık öğretimde işletme yazıp devam etsın 4 yılına yazık.
başka bir şehirde olsa (kıyı şeri gibi)kendinden büyük işler başarabilecek ama ısparta da olduğundan kaybeden 50.000 in üzerinde öğrencisi olan üniversite.
güncel Önemli Başlıklar