bugün

hapishane'de herkesin sikmesini dilediğim şerefsiz kişi.
amk senin inşallah!
"Kimi ne şekilde öldürdüyseler,kendileri de aynı şekilde öldürülmeli" şeklinde bir kanun yaratılmasını daha çok istediğim facia.. Bunlar sadece duyduklarımız,daha kimbilir duymadığımız,saklanan neler var bu ülkede.Bu ruh hastalarıyla bir arada yaşıyoruz tüm gün..hepsi yanıbaşımızda.idam geri gelmeli,net!
mahkemede takım elbise giyip, sesiz durarak iyi hal indirimi alacak orospu cocugudur, baro tarafından mecburen avukat verılecektır.
böyle caniler hapse atılmaktan ziyade yaptıkları yüksek sesle okunup adana'nın en kalabalık meydanında serbest bırakılmalıdır.
kalbi delikmiş.

umarım tek delik yerin orası kalmaz.
toplumun yetiştirdiği canavarlardan biridir. öldürmek başka birinin ayni suçu yapmasını engellemez. insan olmayı ogretsin devlet başka birşey istenmesin devletten.
Hürriyet, Milliyet, Sabah, Posta ve diğer çoğu gazetenin manşetlerinde canavar, cani gibi sıfatlarla dile getirilen şahıstır.
"kızı öldürmeseydim aileden başka birini öldürecektim" diyecek kadar vicdan, merhamet yoksunu aşağılık bir katildir. böyle bir topluma idam cezasını bile düşündürtmüştür. son altı ayda olan kadın ve çocuk cinayetlerin de türkiye de insanlık ölmüştür.
brezilya'da 1 yaşındaki bebeğe tecavüz eden adamı hapishanede 20 kişi fallafoş etmiş analdan. umarım buna da 21 kişi tecavüz eder içerde.
idamın ne kadar gerekli olduğunu bir kez daha gözler önüne seren orospu çocuğudur. ulan normal asma da yeterli değil ki. keşke çarmıh, elektrikli sandalye falan gelse.
Çark ederek cinayeti kendisinin işlemediğini iddia etmeye başlamış olan, kürt kerim diye bir persona yaratmış, hala nefes alıyor olmasına şaşırdığım "insan"

http://www.cumhuriyet.com...vasinda_yeni_gelisme.html#
kamuoyunun* unuttuğu orospu çocuğu. özgecan aslan cinayeti ile akıllara gelmiştir. bi orospu çocuğu vardı ne oldu ona diye merak ettirmiştir. ağırlaştırılmış müebbet cezası almış kendileri. fakat yürekleri soğutmamıştır bu ceza. o meşhur yazıdaki olayları yaşamış mıdır bilinmez ama benim yüreğimi soğutmadığına göre allah ailesine sabır versin.