bugün

6. nesildi, yok efendim küfürlü entryiydi, iğrenç esprilerdi vb. olumsuz ve basit başlıkların son zamanlarda sözlük içinde çok yer edişinin yazarlar tarafından hoşa gitmemeye başlaması, entry girilecek başlık bulma konusunda sıkıntı yaşanmasına ve sözlük ufkunun kısır bir döngüye girmesi sonucu varılan bozukluktur türüdür.

edit:
mesela ''bira da verin'' gibi... bu ne yaa..

bi de şu çok oluyor mesela; bazı yazarlar her başlığı bir espri sahası kabul ediyor.her entrysi makara. komedyen misin yazar mı? bi karar ver.
sözlüğe 'psikolojin neden bozuk?' diye sormuşlar, serverı bozulduğu için cevap verememiş.
saatin oldukça geç olmasıyla oluşan durum.
yazarların psikolojisinin bozulmasıyla eş orantılıdır. 9 tane vizeye giriyorum am.ına koyim, akıl mı kaldı?
yüksek düzeyde patlican bombasi ve cihanistan entrysi okuyunca bu durum görülebiliyor, o saatlerde sözlükteydim ve hala etkisindeyim.

(#5143766) ve (#4704736)
sözlük, herkesin fikirlerini paylaşma ve seviyeli bir eleştirel bakış açısı kazanma yeridir bana göre. ama insanlar öyle tahammülsüz ki eleştirilmeye ve kendi fikirlerini benimsetmeye öyle hevesli ki, yazmanın anlamını kaybedip sadece yazmaya odaklanıyorlar.

ve son zamanlarda, yazılardan çok yazarlarının eleştirilmesi veya tartışılması gündemde. bu da insanların yazıların içeriğinden çok; yazarların kişiliğine, fikirlerine ve hayata karşı duruşlarına odaklanmasını sağlıyor.

en iyisi, herkes taktığı görlükleri bir kenara atsın.(bu gözlükler, eleştiri, kıskançlık, saygı, çekişme, vs duyguları temsi etmektedir.) bir süre sadece okuma ve okuduklarını anlama, empati kurma üzerine yoğunlaşsın. böylece, eminim çok fazla sorun kalmaz yazarlar arasında ve daha seviyeli tartışmalar, konu odaklı eleştiriler görebiliriz.
(bkz: toplu olarak psikologa gitmek)
(bkz: psikoloğun da bizimle birlikte çıldırması)
(bkz: depresyondayım unutuldum aldatıldım)
(bkz: sözlüğün terbiyesizi ilan edildim)
(bkz: çok yalnızım)*
(bkz: sözlükte yazıp kendini yazar sanmak)
2 gündür üst üste yaşanan ilginç olaylardan sonra gerçekleşen durumdur. herkesin psikolojisi bitmiş. bunu açılan başlıklardan bile anlayabilirsiniz.
Kendi adıma konuşacak olursam bu benim normal psikolojim. Sizin öyle mi bilemem?
Bu durum Sözlükte mi var yalnızca?
Sözlüğe nazar ayeti okuyayım.
erkekler her ne kadar içten içe özgüven depolayıp "lan benimki de o kadar ufak değilmiş o zaman ehehe" gibisine iğrenç mutluluklar çıkarsa da genel olarak çok yıprandık ve üzüldük arkadaşlar.

şu sıcacık ve nezih aile ortamının anasını sikti terbiyesizler. çok yazık gerçekten.
Y.rak fotoğrafı gördüğümden beri psikolojim hiç iyi değil..

Canıma kıymak istiyorum.. hayat çok anlamsız..
olum camiye bi sela okuturuz hallolur raat olun.
We are all mad here.
güncel Önemli Başlıklar