tarafsız yazmam gerekirse 7. nesildir.

ilk nesilleri genelde uludağ üniversitesi öğrencileri oluşturuyor. sonuçta uludağ üniversitesi bir itü, bir odtü değil. daha sonra diğer sözlüklere kabul edilmemiş veya diğer sözlüklerden banlenmiş olanları görüyoruz. bu sıralarda yazar sayısı az olduğu için yazar alımında pek nitelik aranmıyor. uludağ sözlük'ün artık en büyük sözlüklerden biri olması, 7. nesil yazar alımında moderasyonun daha seçici davranmasına olanak sağladı ve bu seçicilik, bu neslin entrylerindeki kaliteden de belli oluyor.
bütün nesiller kalitelidir ayırt etmem insan insandır kardeşim.
ilk nesillerdeki o zamanın uludağ üniversitesi öğrencileri şimdilerin doktorları mühendisleridir. kaliteyle de üniversitenin ne alakası var anlamak mümkün değil. uludağ ın abazanı çok abazan da itünün abazanı o kadar abazan değil mi?
(bkz: yedinci nesil) * *
Kedidir. pardon! Yedidir yedi.
moderasyonun 7. nesillerin alınmasında daha titiz davranmasına rağmen sayısı en fazla nesil 7. nesildir.***
daha oluşmayan nesildir.
(bkz: üçüküncü nesil)
sözlükteki en iyi, en kaliteli yazan nesildir efendim.

geçenlerde bu konuyu konuştuk arkadaşlarla, uzun uzun tartıştık fakat bir türlü karar veremedik. ben de bu konuya bir el atmak istedim ve bu amaçla her nesilden rastgele 15 yazar seçip bütün entrylerini okudum, böylelikle bir sonuca vardım ve açık ara 5. nesilin sözlükteki en iyi yazarları bünyesinde barındırdığı kanaatine vardım.

evet, uludağ sözlükteki en iyi, en kral nesil 5. nesildir efendim...
(bkz: sözlüğün en kaliteli nesli)
tarafsız yorumlarım ve onların muhabbeti neticesi ulaştığım sonuç; (bkz: 6 nesil yazarlar).
(bkz: sözlükteki en kral nesil/#16049728)
yazarların teker teker değerlendirilmesi gerektiğini bilmeyenlerin ihtiyaç duyduğu sınıflandırmadır. *
7. nesillerdir.
ben 8. nesilim mesela.
7. nesildir.
sözlükte nesil ırkçılığlna neden olabilecek başlık...
(bkz: şike var şike)
Sözlükte kral olsalar ne yazar diye sorulması gereken yazarlardır.
9 tabi ki çok kaliteli yazarlara sahip bir nesildir.
6.nesildir. Sözlük, onlar olmadan tatsızdır.
daha gelmemiş nesildir.
ben tom tucker.
klişe bizimdir.
her neslin bir asaleti vardır. böyle çocukça muhabbetlere gerek yoktur kanımca efenim saygılar.
nesiller arası çatışmalara sebep olabilecek başlık.
(bkz: satılık 5 nesil hesabı)
(bkz: devren satılık)

yeni nesil başlıkların böyle olması muhtemeldir.
özel mesaj yoluyla birinci nesil bile hakeret ediyor kaldı ki ondan sonraki nesiller. her nesilde güzel akıllı efendi yazarlar bulmak mümkün.