bugün

Tahmin etmesi o kadar da zor değil. Ne idüğü belirsiz bir soy ve anlamsız söylemleriyle bir adayım var. adam bu zekayla bu yaşa nasıl gelmiş anlaşılır değil!

(bkz: kazakistanli)
(bkz: Abberline)
galiba benim. nickimi sevmiyosunuz.
Tüm forzalı ergenler. Evet.
Kim olduğunu bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa oda sözlükteki gereksiz çoluk çocuğu yok etmek gerek saçma sapan yazılar yazanlar var.
O ben olsam bari.
kıyı emniyetinde çalışan ve gemileri iten 3400 beygir gücündeki "alemdar" isimli geminin kaptanıdır.
Bana sorarsanız (bkz: ariana grande)
benimdir dağılabilirsiniz.
vallahi en iticisi hangisidir bilemem ancak sözlükte zengin olmak ahlaksızlık gibi bir durum sanırım. en çok para içinde yüzen entryler eksileniyor.

sözlüğün büyük bir bölümü fakir. yazık lan.
Hepiniz çok tatlısınız bir ben iticiyim tamam.
kedilerindayisi mi ne oyle bisey.
Gezi parkı direniscisi, alpagu1453, taciturnn
(bkz: ısrarla siyasi entry girmek) bu sebepten dolayı 100 kere silik yemeleri gerekiyordu.
Ben. Her yazdigimi eksileyen biri var. Bulursam dövcem seni olm.
o itici yazarı mutlaka çekici bir yazar hareket ettiriyordur.
başlığı okuyan her yazardaki korku gözümde canlandı resmen.
Acaba benim ismim var mı ?
Acaba kim benden bahsetmiş ?
Neyse reklamın iyisi kötüsü olmaz.
efendim.
tabii ki de (bkz: zall) baş itici o’dur..

sayesinde bu kadar montafon ile teşvik-i mesaide bulunuyoruz..
(bkz: bir istanbul beyefendisi)
100 yıllık (bkz: aşk-ı memnu)'yu cehalet ve bilgisizlikten (bkz: aşk-ı memnun)'a çeviren (memnun aşk) troll, hatası yüzüne vurulunca beni sevmez olmuş. Garibim beni sev sevme de bu kafayla gidersen her yerde böyle güldüreceksin kendine. Sözlükte sabah akşam trollük yapacağına azıcık etrafına bak.
edit: daha araştırılsa neler bulunur bence kaşınma.
edit 2: Nitekim her entryisi facia.
yine bir liste ve yine ben yokum. ama bu sefer mutluyum. tabiki ben değilim.

artifişılhuman mı neydi öyle biri vardı o çok itici geliyor bana. kezban galiba.
bu başlığı okuyan, eskiden buharlı lokomtiflerin rampaları kolay çıkması için katarın sonuna eklenen "itici" lokomotifleri anımsamadan edemez.
(bkz: alkolik oldum)
Yeni ve acemi yazarlar, mantıksız saçmalık motorları.
(bkz: cecen kizi)

her konuda her şeyi en iyi bildiğini sanıp şov yaparak kendini kanıtlamaya çalışan insanlardan köşe bucak kaçmak lazım...
böyle tanıdıklarınız varsa da size tavsiyem; yanlarında fazla takılmayın...
(bkz: alkolik oldum)
Ayrıyetten bir o kadar da boştur.

Kitap yüklü oldugunu sanır..