bugün

saniye, dakika, saat, gün, hafta, ay ve nihayetinde yıl istatistikleri ile meseleye değişik bir bakış açısı getiren, tamamen kişiye özel olmamasına rağmen hatırlanma güzelliği yaşatan mesajdır.
sözlüğün güzel yanlarından bir tanesidir.
(bkz: sözlükle ilgili istekler/#7027497)

ben bu entryi girdiğimde zall özel mesaj atmıştı; mail atarız doğum gününde diye. sevinmiştim. sonra anladım otomatik sözlük şeysi olduğunu. bunu itü sözlük sittin senedir yapıyor zaten. sinir olduk bak.

tanım zamazingosu; güzeldir, hoştur ama kişiye özel değildir. ya ne olacağıdı dediğinizi duyar gibiyim. ne biliyim lan. zall şeedince umutlanmıştım.
insanı özel hissettiren çok nezaketli bi kutlama.
özel, kibar ve insanı gülümseten kutlamadır.
32 dakika geçmesine rağmen hala gelmeyendir.
doğum günümde gelmeyendir.

zaten salladığım yoktur da madem herkese yolluyorsun benim neyim eksik kardeşim?*
dün heyecanla açtığım mailde olduğu gibi. Kendimi değerli hissetmemi sağlamıştır kendisi. Sağ olsun var olsun. canım sözlük. hesaplama da yaparmış. agucuk bugucuk.
(bkz: hanimiş de hanimiş)
bugün bana da ulaşmış olan mesajdır *
klasik doğum günü kutlamalarına farklı bir boyut kazandırmış; saniye, dakika, saat, gün, hafta, ay ve son olarak da yıl hesabı yapan; bu yüzden de birçok siteyi sollamış mesajdır. Bana da yollamışlar sabaha karşı, o saatlerde doğmuş olmamla alakası var mı acaba... * *
sözlüğün en güzel hedesidir.hiç aksatmaz hiç te unutmaz sağolsun.*
bu yüzden sözlüğe teşekkürü borç bilmek gerekir.
Kişiye özel sandığım mesajdır. Görüyorum ki herkese gönderilen otomatik sistem mesajıymış. Neyse olsundur, yüzümü güldürmüştür.
Bugün aldığım en güzel mesajdı.Teşekkürler uludağsözlük