bugün

çelik, çomak oynamaktır. hayli eğlencelidir ergence çözmek .
kendisi hayata 20 30 yaşında başlamış insan söylemidir. ulan hala mı bitmedi bu yaş takıntılarınız nesi var sanki. yaşı küçük olanı ezme iteleme tripleri eskidi artık cool görünmüyor haberiniz olsun.
97 lilerin okuma yazmayı söktüğünü göstermiş ve şok etmiştir.
aslında şaşırılmaması gereken olaydır. daha bu hiçbirşey, sırada 2000 li nesil var.
benim gibi 98'lileri itin götüne sokan olay. 97'lilere böyle yapıyorsanız bizi gördüğünüz yerde bıçaklarsınız herhalde. ve ayrıca ben sizin bu kadar sikkobaz olduğunuzu tahmin etmiyodum afedersiniz de. ulan adamın eli ekmek tutacak o yaşa gelmiş sike sürülmeyecek şeyler yazıyor, siz hala burda sizden beş yaş küçüklere saydırın. ergen aşağı ergen yukarı diye dolanan 93'lü 94'lüler var bir de, reşit olunca anında aklı başına geliyor, filozof oluyor zannediyor kendini dümbük. abilik yapın amq erqeni yha .s diyeceğinize, elinden tutun dışarı mı çıkarırsınız format mı öğretirsiniz hayatı mı öğretirsiniz ne bok yerseniz yiyin. ama bu adamlar ya sikinin dikine gider ya da kafasını çalıştırmasına yardım edersiniz doğru yolu bulur, siktir git demeyle kaybolmazlar. ulan adamım diye geçiniyorsunuz sol frame sol taşşama dönmüş adam gibi bişey okuyayım diye diye şukela butonunu aşındırdım. karmam eksi beş yüze de dayansa bu entry'den dolayı sözlükten de atılsam sikimde değil içim boşaldı yahu.
hortlattirayimki millet utansindir.
ayrıca popüleritelerinin olması, kafayı yastığa gömüp ağlama sebebi olabilir. (bkz: zaten duygusal çocuklarız bayım)
18 yaşından küçüklerin yazar olmamasını savunan arkadaşın haklı olmasıdır.
16 yasinda sozlukte yazar olmus yazarlarin cok yorum yapmamasi gereken durumdur. Sonuc olarak bir 97li de bugun 16 yasindadir.

Not: 97li degilim.
sevimli hayalet casper den bir haber yazarlardır.
yalan olmasını umduğum iddaa.

2-3 yaş daha genç olsalar çocuğum yaşında derim la ben bunlara.
16 yasina girmisler, inanmiyorum ya. tamam yaslandik artik.
sözlükteki doğum tarihi bazlı faşizmin son söylemidir.

sana ne lan? herkesin söyleyecek bir şeyi var.
(bkz: nickim yüzünden 99 lu zannedilmem)
yazar olmalari iyidir troll olmasinlar yeter. 15 yasimda uludag sozluk okuyordum 16 yasimda yazar oldum simdi 18 olmak uzereyim sozlukte buyudum. cokta guzel oldu. onlarda yapsinlar. ama adam akilli olanlar yani. troller gitsin ay hoşt.
troll olmadıkça sorun olmayan eylemdir kanımca. benim şüphe ettiğim onlardan daha küçüklerinin basmasıdır. aynı espriyi günde bin tane entryde görüyorum arkadaş bıktık.
saçmalardan seçmeler şeklinde cinsel içerikli olmaya çalışan başlıkların fazlalığından belli olandır. sakin ol şampiyon.
annelerinin elinden kurtulmuşlardır.
başlığa verilen tepkilerin büyük kısmınında yine bebelerden gelmesi düşündürücüdür.

görsel
Evlensek bile gözünde bebe olduğumuz yazar düşüncesi. Ama tam olarak haksız da bulamıyorum. inci gibi hadi 96 97 2000 okey derken 2005 li bebeler bile doldu sayfaya. 2005 lan 2005 dogumlu olunur mu amk. Buranında inci gibi bozulmaması icin böyle düsünürlere ihtiyac var.
96 lı bebenin 97 liyi kıskanması.