bugün

21'inci yüzyılda hala kuran-ı kerim okuduğunu gözler önüne seren yazar.
her başlığa bir ayet uyduran yazar la kardeştir.*
"..derbiye yalnizca 5789541654321654 saniye kaldi.", "2311 dakika sonra..", "persembe gecesi, 21:49 da hede tv de.." gibi kaliplar kullanan yazardir.
sözlüğü imana getirmeye çalışan yazarıdr.
Düşünmenin zorluğunu bir daha gösteren entrylerin girilmiş olduğu bir konu.ayrıca çağdaşlaşmanın da dinsizlikle bağdaşlaştırılıyor olmasını gösterdi. milyon kere yazık dedirtecek konudur. Din sanıldığı gibi gereksiz bir terimden ibaret değildir.
bu dünyanın giderek çekilmez bir hal aldığının, güzel olan herşeyin zamanla eriyip kaybolduğunun, erdemli ve ahlaklı olmanın geçerliliğini yitirmeye başladığının göstergesidir. allahınız sonununuzu hayır etsin.
Keşke incilden bilemedin tevrattan pasajlar yazsaymış. Baksana tüm sözlük 1433 yıl geriye gitti şimdi. Kim bugüne getirecek. Oooof dostum of bazen çok düşüncesiz oluyosun.
* *
diğer yazarlardan hiç bir farkı olmayan yazardır...

ha evet sizin gibi cinsel fantezilerinden başka bir şeyler yazmayanlar için rahatsız edici olabiliyor bu da normal değil mi ama çocuğum?

hişşt sen arkadaki, evet evet sen.

sus bakim...
kutsal olan ile dalga geçen dangoslara benzemeyen yazardır. eminim ki kendisine peygamber isnadında bulunanlara üzülen yazardır. bu arada bilmeyipte öğrenmek isteyenler için;

(bkz: peygamber)

sonrasında; kutsallarla dalga geçerek marjinalim, entelim, at gözlüklerini çıkardım havasına bürünen bünyeler için ise fazla söze gerek yok; 'sizin dininiz size, benim dinim banadır'
çağdaşlık eşit değildir dinsizlik.

(bkz: at gözlüğü takan bazı yazarlar)
sözlükte islam dinine bok atan yazarlardan çok daha ulvî bir görevi yerine getiren yazardır. tebrik edilesidir.
(bkz: e - peygamber)
(bkz: hasbinallah ne günlere kaldık)