bugün

Açılan bazı başlıkları gördükçe oluyorum zaman zaman. Nerde o eski sözlük?
Zaman zaman.
9 sene önce bu işi yapan birisi olarak; gençliğin siyasi, ahlaki, eğitimsel ve benzeri çoğu konuda dejenerasyonunu an be an gözlemleme şansına sahip olduğum için kesinlikle pişman değilim.

bu yozlaşmadan kesinlikle memnun değilim ama bir nevi toplumsal yapımızın aynası olan bu platform sayesinde, kendi adıma yaptığım değerlendirmeleri daha da geliştirme ve sağlamlaştırma şansına sahip oldum.
ucuz yazarların olması iç burksa da pişman olmayı gerektirecek bir durum yok. hayır olunduysa da şuradan s.ktrip gidilebilir.
ne güzel pişmanlıklarınız var sizin arkadaslar cümlesini kurdurur.
6 sene öncesinin ben'ine bakıyorum ben değil, şimdinin yüzüne bakıyorum yüz değil, dönüp sözlüğe bakıyorum kelam değil,sonra bir de evrime bakıyorum tersten olduğunu iddia etseler belki inanırdım diyorum. maymun başlangıç mı, evrimin son halkası mı acaba, muz isteyen de vardır hani.

kavramların içinin nasıl boşaldığını,değerlerin nasıl itibarsızlaştığını, insanların birbirlerine günden güne nasıl da tahammülsüzleştiğini gördüm. Hala yamaçlarında olduğumuz bu dağın tepesine koşar adım tırmanıyoruz. en tepeye çıktığımız an arkası dönülmez uçurum.

pişman mıyım asla,
güzelleştim yasla
sevmedim mi sevdim evet
senden sonra ihtirasssslaaaa

cecece ceceeeellliii şov gençler

velhasıl damir mrsic vardı fenerde leblebi gibi 3 'lük atardı . bizim zamanımız currysi. koluna taktığı zımbırtıyla çakma ayvırsın olsa da iyi adamdı. bir de pişmanlık ve iyi ki arasında gidip gelirken beni iyi ki kaydolmuşum kısmında tutan kelebek dövmeli cici kız,sana da selam olsun.