bugün

entry'ler (107)

türkiye de başkentliğin en çok yakışacağı il

bazı arkadaslara ctrl + v ye basmaya gerek yok online adım adım sosyal bilgiler kitabından dedirten.. konumuza dönersek ; mevcut duruma göre degistirebilecegi (+anlamda) seyleri tahminlersek pek de yakısmayacaktır farklı bir yere de.Bırakın Ankara kalsın.

sözlüğe kayıt olduğunuza pişman mısınız

ne güzel pişmanlıklarınız var sizin arkadaslar cümlesini kurdurur.

yazarların en çok dinlediği 3 şarkıcı

1) ooo 2) burası 3) liseli kaynıyor.

biten günü 3 kelimeyle tanımlama

boş,loş,sigara..

yazarların 1 oturuşta 1 kilo yerim dediği meyveler

Şefffftaali.

gecenin şarkısı

Can Ozan - Bi şey var https://www.youtube.com/watch?v=EoGHi7XRUu0

türk kızları neden bu kadar aptal sorunsalı

Kaç farklı ırktan kız tanıdın ? Ne yasadın ? Ne paylastın ki bu kıyaslamayı yapabiliyosun sorularını akıllara getiren yazarcık fikirciği patlaması.

yazar nickinden derdini tahmin etmek

418 nihilist, 424 çok takılıyor, su eva : kafası karısık , zamana ihtiyacı var.

gecenin sözü

Harcadığı paranın aslında para değil onu kazanmak için hayatından harcadığı vakit olduğunu bilmiyordu insan.

bim de satılan muhteşem ürünler

2.75 tl ye satılan içinde 6 - 7 adet cookie msi bir sey barındıran paket.. saka değil tartısmasız mukemmel , starbckslar da hemcinsini 5 tl ye alıyorsunuz ama bunun lezzeti bir başka , denemeyenlere siddetle tavsiye edilen ürün.

çıkma teklifi reddedildikten sonraki ilk cümle

Çay söyleyeyim içersin ?

pazar günü ise gitmek

Kisinin durup o güne kadar sormadığı soruları sorması gerektiğinin kanıtıdır. Ne yapıyorum lan ben ? Bir seyleri değiştirmenin gercekten zamanı gelmedi mi ? etc.

bir erkeğe en çok yakışan şey

Değerlendiren gözlere göre değişkenlik göstermektedir.Saç olur,kaş olur,efendilik olur ya da herhangi bir uzvu olur..Sana göresi,bana göresi olan bir konu yani.

kızını üniversiteye gönderebilen geniş baba

o ne babadır o.. Kız okumaya gönderilir mi ? Ne gerek var ? evinde oturtup kılık - kıyafetine , arkadaslarıyla görüsmesine karısmak ve bilimum psikolojik siddet uyguladıktan sonra 18 yasında kocaya vermek varken niye okutursun ? sorularını akıllara getiren tövbe tövbe bismiiah , dinimiz amin babalardan olmayan babadır.

solcular neden hiçbir zaman iktidar olamayacak

ülkeni seviyorsan solcu olacaksın gibi cühela ve teenage söylemlerden uzak durarak, patronun ve çalıştırdığı işçisinin aynı partiye oy verdiği bir ülkede yaşadığımızı unutmadan .. şerefe.

2000 tl geliri olmayan fakirle yan yana yazmak

12 yasında olan geniş gelir (o ne demekse artık) anlayısı 2000 tl olan bir kardesimizin ortaya sıçtığı başlık.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

50 lira bir paket sigara , 3.5 tl das transportasyon,11 lira kahve makes almost 65 dude

yazarların evlenecekleri kişide aradığı memleket

muğla , özellikle de milas olmasın da ne kadar kotu olabılır onun dısında(yozgat,çorum,kayseriyi ayrı tutuyorum tabi)

galatasaray ı yeneceğini sanan gariban antalya lı

halahatarayı henecehinin hanan hariban hantalyalı.

gecenin sorusu

ar yu seks ?