bugün

Bildiklerimi ve tecrübelerimi paylaşmadan ölmek istememek. Entry girmek, Aynı zamanda stres atıp rahatlamamı da sağlıyor.
(bkz: pompa)
Sözlükte yazmak hem zihinsel hemde duygusal olarak beni birazda olsa rahatlatıyor o yüzden her boş vaktimde girmeyi severim.
(bkz: mrltln)
Can sıkıntısı.
Belki eğlenirim ümidi.
Günlük gibi içini döküp rahatlatıyor insanı.
Meydanı boş bırakmamak lazım, muhalif söz duymayınca haklı olduklarını sanıyorlar, azıtıyorlar.

Sopa sallayan deliye sopasını saklatmak için yani.
bi gelişme var mı zihniyetlerde seviyede diye kontrol. ama görünen köy ..
günlük söyleyemediğim eksik kalan şeyleri burada yazarak tamamlamak.

Edit: Söyleyemediğim şeyler artmış. Daha sık gireceğim
Nedenler değil nedendir. bir tanedir.
girecek bir kız olmamasıdır.
Genel olarak bana benziyen, benim kafa yapımda insanların burada bulunması. Şuan için canım sıkıldı girdim.
Faydalı başlıklar dahilinde bilgi alışverişi.
Duyguları rahat ifade edebilme olanağı.
gerçekleri açıklıyorum.

(bkz: seks)
Vakit gecirmektir.
çünkü neden olmasın ?
çomarların gün geçtikçe azalarak bittiğini görmek zevk veriyor.
Burda da feslinin hastalığına sevinecek kadar yobaz var mı onu görmek için girdim.

Not: varmış.
Belirli konular belirli başlıklar klişeler tabular ülke gündemi vs gibi şeylerde diğer insanların düşüncelerini öğrenmektir ayrıca bir haber sitesinden daha hızlı bir gündem akışı vardır sözlük içinde benim nedenlerim bunlar eğlenmek de var işin içinde ama arkadaşlar sizde bokunu çıkarmışsınız eğleneyim derken kendinizi kaybetmişsiniz sanki her yer troll gibi birazcık.
Geceleri sıkıntıdan birşeyler okumak insanların düşünlerini öğrenip kendi fikirlerimi ortaya koymak.
üzerine düşündüğüm konular hakkında insanların ne düşündüğünü merak ediyor olmam.
(bkz: ekşi mola)
tamamen ideolojik,

anlayamazsınız !!!
yazmak...
yazmak...
yazmak...
okumak, yorumlamak, .... *