bugün

Acilen gelmesi gereken özellik. Kayıt olurken ve sözlüğe giriş yaparken retina tarar gibi kameradan penis taratarak gireceğiz sözlüğe. Daha sonra profillerimizde saplı olduğumuza dair bir rozet veya ibare olacak. Böylece yanlışlıkla bir erkeğe yürüme faciasının yaşanmasının önüne geçilmiş olacak. 'X kişisinin karı çıkması', 'y kişisinin aslında kukuşunun olması' gibi başlıklardan da kurtulacağız. Bir diğer faydası da kadın taklidî yapan topitopların artık duygularınızla oynayamayacak olması. illâ ki açıkları olabilir sistemin ama birlikte çalışırsak geliştirebiliriz.
Sanki ben çok istemiştim böyle olmak allah'ın cezası gibi işe.
Fakat 15 santim altı giremez ibaresi olursa, kadınlar matinesine döner burası. Ben diyeyim de mastor hala demişti desinler.
Mesela şöyle bir özellik de gelebilir. Sözlüğe hali hazırda giriş yapmış 20 tane penisli yazar varsa içerideki erkek sayısı ile kadın sayısını dengede tutabilmek için penisli bir yazar çıkış yapana kadar diğer penisli yazarların giriş yapması engellenebilir. Böylelikle içerdeki fresh hava yoğun taşşak kokusu ile kirlenmemiş olur. Saatlik kota koyulacak penisli yazar sayısı için.
Kezolar nasıl girecek meme doğrulaması ile mi.
doğrulama olmayınca kız olmuş oluyor hiç mi çalışmıyor kafan kartoncu? ewet.
Hector, kartoncuyu nakavt etti.
Boyut bilgisi de eklenerek erkek sayısı bir hayli azaltılabilir.

Destekliyorum.
o kadar yarrağın doğrulamasını yapacak yetkiliye acırım.
Boyut bilgisi koyarsak ayrımcılık yapmış oluruz. Bizim amacımız kimseyi dışlamak veya dışarıda bırakmak değil sözlükteki kadın-erkek dengesini sağlamak ve yukarıda saydığım diğer durumların önüne geçmek.

16 cm alt sınırı koyduğumuz an türkiye ortalamasını göz önünde bulundurduğumuzda sözlüğün yarısı ocak dışı kalabilir.
--spoiler--

o kadar yarrağın doğrulamasını yapacak yetkiliye acırım.

--spoiler--

lan zaten bütün kininiz nefretiniz bize sanki babanızı öldürdük. burada onlarca ibiş var onlarla uğraşmak yetmiyor gibi bir de bununla uğraş. penis doğrulaması değilde " vücut iç taraması" özelliği gelsin sözlüğe hepinizi parmaklasınlar sözlüğe girerken. arada hoşuna gidip sözlüğe günde 50 defa giriş çıkış yapacaklar vardır tabi nick nick yazdırmayın şimdi mübarek gün.
Eee meme doğrulama olmadan ibneler doluşursa ne olacak.
Islak imzalı y*rak izi olsun ki dildoyla falan giriş yapılamasın.
Puahaha yarragi olan adama karşı önlem mi alıyoruz, napıyoruz? Hayır bi de moderasyon bizim çükümüzü niye görsün? Ya da yapay zekayı neden kendi zekerlerimizin görüntüleriyle meşgul edelim?!

Bilmiyorum çok komik ve iyi bi tavsiyeymiş:d
bu doğrulama yetmez, ek olarak sağlık bakanlığından vukuatlı örneği de ibraz edilmelidir.
Parmağımı gösterir geçerim.
eril kişilik bozukluğu saçmalıklarından ve şımarıklıklarından bir tanesi daha.

Toplanın, Benim size daha güzel bir önerim var çocuklar. Hem bu sayede, gereksiz fazlalıklardan da kurtulmuş olursunuz ne dersiniz..

(bkz: Sözlüğe girişte penis doğraması istemek).

Nasıl sizce *