bugün

Mazgala telefon dusurmek.
Bütün böcek türevleri. Resmen görünce kendime bir süre gelemiyorum.
vajinusmus olmak.
para kazanmaya başlamadan ölmek.
biz kızın bana, beni, zikecekmiş, gibi bakmasından çok korkmak.
jinefobi, masa üstünde duran bıçak, göremediğim şeyden korkmak...
karşıdan karşıya geçerken araçlar için yeşil ışık yanması. Gerçekten korkuyorum, kalp atışlarım hızlanıyor, elim ayağım birbirine dolaşıyor.
Lunaparktaki en çılgın oyuncaklara bile bindim ama üst geçitten geçerken çok korkuyorum kenarlara yaklaşamıyorum.
çok küçük ve dar ortamlara kendi yüzümü göremediğim zaman girmem. asansör, duşa kabin gibi. illa ayna olmalı yüzümü görmeliyim.
ucunu bucağını derinliğini yüksekliğini kestiremediğim herşeyden korkarım uzun süre ufka bakamam bir çok psikolog insanları rahatlattığını söyler beni delirticeğini düşünürüm.
acayip yüz şekilleri yapan değişik sesler çıkaran insanlardan korkarım.
şaka niyetli falan birinin başıma yastıkla bastırmasından veya herhangi bir şey yapmasından acayip derecede korkarım bunu yapana hiç acımadan şiddet uygularım.
bir yere sıkışıp kalmaktan oradan kurtulamamaktan çıkamamaktan korkarım.

sanırım ben çok korkak bir insanım.
çükü fermuara sıkıştırmak. çok korkunç lan! ya sıkıştıysa hissetmediysem diye arada bir yoklarım keratayı.
Karanlik tarafin yaratiklari cin karabasan dabbe bunlardan acayip tirsan bi kisiligim.
tükürdüğümün rüzgar yüzünden yüzüme yapışması.
Kalabalık ve sessiz ortamda karın guruldaması. En çok korktuğum şey budur ama tuhaf mıdır bilemiyorum.
asansörde saatlerce mahsur kalmak. Daha da kötüsü, iki kat arasındayken kalmak. Daha kötüsü kalp atış hızının git gide yavaşladığını hissetmek.
merdiven çıkarken düşüp dişlerimi kırmak. bu nasıl olur bilmiyorum ama çok korkuyorum.
En son izlediğim korku filmini 6. Sınıfta izledim ve 1 sene tuvalete annemle beraber gitmiştim. Karanlıktan da korkarım bir odadan diğerine geçerken koşarak ışıkları yakarım. Kapı deliğinden bakarken gözüme iğne batmasından korkarım.
fareden korkuyorum. fındık faresi olsun büyük dev sıçanlar olsun korkuyor ve aşırı derecede tiksiniyorum.
kahvesiz kalma korkusu.
üçyol metrosudur.

90 derece açıyla merdiven yaparsanız korkarım tabii.
kampüsten heykele inen yoldur. kaldırım olmadığı için her gün cambaz gibi kıvırıyoruz biz bu yollarda sözlük. neyse ki biz anca yol yüzüne kıvırıyoruz der buraya aforizmamı da bırakır giderim.
Matkap, fon makinası, mikser gibi korkunÇ ötesi ses Çıkaran aletler. O sesi duyacağıma öleyim.
sevgiliyle birlikteyken aniden hapşırıp balgam çıkarmak.
küçükken esra ceyhandan çok korkarmışım lan annem anlatınca acayip şaşırdım.
Tavuk yedikten sonra duş alamazsam öleceğimi düşünüyorum. Yani su, şampuan vs. *
Metrodan inip cikisi bulamama korkusu. Istisnasiz her kullanisimda geriliyorum. Bir kac kez diger yolcularin ters istikametine gittigim dogrudur.