Palyaço, ya Allahım o nasıl korkunç birşey bide buna gülüp eğleniyor minik minik bebeler lan oğlum kaçsanıza düşüncesi bile korkutuyor.
sağır olmak. sağır olursam şarkı dinleyemem ki. o zaman kim dinleyecek sessizliğimdeki hüznü şarkılarım da olmazsa?
Bir gün kendimi sevmeye başlamak.
ailemi kaybetmek.
Yalnız ölmek.
Karanlık. Gözü açık duş alıyorum ulan daha ne olsun! Harap oldum.
karanlıktan korkuyorum ben. Sanki heryerde bisey dolaniyo gibi oluyo ayy icim bi kotu oldu.
allah'tır. açık ve net.
agorafobi.
Kilo almak.
yaban domuzu, köpek balığı ve sarhoş insan saldırısına uğramak.
sokak kedisidir. surekli onunden gectigim cop konteynerindaki o bakislarindan usandim artik. bir gece ansizin onumu kesecekler diye cok korkuyorum.
evde yalnızken, geceyken, elektriklerin kesilmesidir. korku filmi senaryosu gibi lan.
bu arada;
(bkz: başlık entry uyumu)
koskoca tony montana ve karınca tırsıntısı. adamı lıbızlatırlar oğlum.
dibe vurup hep dipte kalmak. o ney lan.
(bkz: iftira).
bilumum hayvan, insan, haşarat şeklinde tabir olabilmekle beraber ve daha bir sürü şey.
yaşadığım büyük hayal kırıklığını bir daha yaşama ihtimalidir.
Yarim saatimi ayirdigim, en guzel cumlelerimi kurdugum, anlatirken heyecanlandigim bir konuyu dinleyen iki kisiden ikisininde anlamamasi.
(c.u)
polisin sanal seks kayıtlarımı ortaya çıkarması. affet tanrım ben çok kötü bir çocuğum.
o kadar büyüktür ki, söylersem sınanacağım hissi uyandırır..
bir de bitmek bilmeyen hüzün boşluğudur tabi.
fareler.
kendinden uzaklaşmak, yabancılaşmak, hayatın anlamı yitirmesi, özgüvensizlik, mutlu edecek güvenebilirim diyerek karşındakine düşünmeksizin bel bağlamak, hayal kırıklığı vb. hisler bütünüdür.
(bkz: Spartacus izlerken odaya babanın girmesi)
Yanarak ya da donarak ölmek. Çok kötü umarım başıma gelmez..