bugün

görsel
üç diyince çıkıyoruz.
bir
iki

"sabahtan akşama kadar sözlük sekmesi açıktır, entry de girilmez, aval aval bakılır başlıklara uygunu seçilip yazılmaya çalışılır ve bir türlü çıkılamaz." durumundan muzdaribim.
kesin olarak can sıkıntısı belirtisidir. şu saatlerde benim de başıma geliyor lakin bir işle meşgul olduğum zaman birisi uludağ dese "su markası mı lan o?" gibi tepki veriyorum. bir eğlence bulsam hepinizi unutabilirim. yar bana bir eğlenceeğğ.
artık bağımlısı olduğunu kabullenmen durumudur.
SÖZLÜK E GiRMEK AYIYI DANSA KALDIRMAYA BENZER. AYIYI DANSA DAVET EDiP ONU DANSA KALDIRABiLiRSiN AMA DANSIN NE ZAMAN BiTECEĞiNE SEN DEĞiL AYI KARAR VERiR.
(bkz: giriş sayfası sözlük olan insan)*
zamanında çok yaşadığım eylemdir. lan bütün gün sözlükte takılıyordum işsiz gibi.
şuan sözlüğü kapatamıyorum, çıkamıyorum..
başlık eğer gerçek anlamda anlaşılacak olursa, çıkış butonunun hata vermesi halidir. kaç kere de bassam çıkışa yine kendi sözlük sayfam çıkıyor, dışarıdan bakamıyorum sözlüğe. hala ben butonu, çıkış botonu yerinde duruyor, hala oylama yapabiliyorum.
ota boka açılan her başlığa entry yazmak yerine kişinin kendisine uygun konular araması, dolayısıyla zamanını bol bol sözlük okuyarak geçirdiği için sosyal hayatla ilişiğini kesmesi ilişiğini kestikçe daha çok sözlükte kalması ile kısır döngü haline gelebilecek durum.
Çevreden yüksek bir tepki, bir uyarıcı olmaksızın kenetlenme hali, en fecisi, başlık bulmaktaki titizliktir, en iyisi bir tıkla kalkıp uzaklaşmaktır, günü aksatabilir, aksatmıştır, imdat çıkış butonu sayfada yer alsın dedirtecek sendromdur, çıkmak üzere olup hala yazdığım işte şu andır.
arka sekmeye bile giremiyorum o derece yapıştım sözlüğe.
çok görülen vak'alardandır: tavşan geceleyin nasıl otomobil farına bakakalır kımıldayamazsa, yeni sözlükçülerin de gözü yazılanlara takılır kalır, bir türlü kendini kurtaramaz.
Gelip bakmam gereken biri var belki Allah allah. Kira mı ödüyoruz sanki!