bugün

20 25 tane kızla buluştun he.

At yalanı sikiyim inananı. Seni.
yapmayın etmeyin. karşınızdaki kişi takıntı haline getirir sizi sonra kurtulamazsınız.
neden olmasın dedirten durum. sözlükte yazanlar insan değil mi? bakarsın yazdıklarına. yazarsın, konuşursun. sonra sosyal medyada ekleşirsin. zor değil ya, bir yanlışında siler engeller geçersin. onun dışında zaten hak var hukuk var. bir yanlış yapılmaz. konuşma sohbet ilerledikçe aradaki samimiyet de artar. sonra aynı şehirde iseniz bir cafede buluşup kahve içersiniz, dertleşirsiniz. nasıl olsa iki bekar, kafa yapıları uyuşmuş. neden birbirlerini daha yakından tanımasınlar ki? bence tanımalılar. birkaç kez daha buluşulup konserlere gidilir. sinemaya gidilir. yemek yemeye gidilir. ardından zaten bir bakmışsınız sevgili olmuşsunuz. sarılırsınız, öpersiniz, koklarsınız. canınız sıkılır ararsınız, sevinir ararsınız, üzülür ararsınız, yardıma ihtiyacınız olur ararsınız. yeter ki kafalar uyuşsun. her şey olabilir. zor değil. ama aynı şehirde olmak önemli.
He ayrı şehirlerde de yürür mü? Bir ihtimal. ihtimal şu; belli zamanlarda haftasonları mesela buluşabilmek. Ayda birkaç kere ya da. Onun dışında zaten sözlükten tanıştığın için kafa yapısını sevmişsindir. Numara verdiysen sohbeti ve samimiyeti hoşuna gitmiştir. Telefonla arar bol bol konuşursun. Ayda birkaç kere de buluşursun fırsat olursa. Yani uzaktan da olur biraz zor olsa da.
Tabi ki bulunur. Şanslıysanız en güzeli, en temiz kalplisi bulunur. Ama gerisi normal sevgili işleri, bir nevi birbirini tanıma aşaması sanal ortamda daha hızlıca aşıldığı için diğer sorunlar daha çabuk karşınıza çıkar. Mesafeler konusunda sorun yaşıyorsanız kopmak da zor olur, beklemek de. Yani maalesef.
şu ara her yerden bulabilirim. yeter ki bulabileyim.
şu kadarını söylim hayır demem. çünkü yalnızım. birine verilmiş sözüm yok. olabilir yani.
Bulduğun sevgilinin sözlük yazarı olması da bir ihtimal.

Benim sözlükle tanışmam böyle oldu evet.
belirli bir azınlığın haricinde, kalan azgınlığın sözlük içerisindeki yegane varlık sebebi. tabi ki kimse burada sizin neye ne dediğinizle ilgilendiği için bulunmuyor, kozmoz hayırlı matchleşmeler nasip etsin, allah beyninize göre versin dedirtir.
sevgili bulunmaz da arkadaş bulunabiliyor.
arkadaşlar. 2020deyiz. nerden bulduğunun önemi yok. kafa dengin olduğunu düşünüyorsan aynı hisleri paylaşabiliyorsan yer önemsizdir.
amaç sevgili bulmaksa sözlük ya da farklı bir platform fark etmez. insan sevdaya düştükten sonra kerhanedeki bir kadına bile aşık olabilir. şimdi sevgi aşk birliktelik çoluk çocuğun diline düşmüş anlamını yitirmesi çok normal.
Değmez.

Bunlarda ne arar sevgi saygı anlayış.

Puhahaha.
bir kere yaptım. hoştu yani ailesiyle de tanışmıştım. evlenecektik neredeyse. ehhe.
Yıkık insanların yapabileceği eylemdir. agdjagsjsgajs.
daha önceki yazarların tecrübelerine dayanarak diyorum olmaz bu iş farklı sözlüklerde bulanlar gördüm tanıdım ama sonları hep mutsuzluk hüzün hazin oldu.
Normalde insanlara güvenilmiyor ki :(
ben bir tane buldum. çok iyi birisi prensesler gibi ciddi düşünüyoruz. geçen aradı ev kirası birikmiş patron işten atmış 6 aydırda maaşını alamıyormuş. benden para istedi 10 bin tl gönderdim. iki gün öncede ameliyat olması gerekiyormuş dedemin kasasından habersiz 30 bin tl alıp gönderdim. bugün aradım telefon kapalı inşallah kötü birşeyi yoktur mesela yani.
görsel
olmadı şöyle bizi yürekten seven bir sözlük güzeli ya...

hep hayallerimizle oynadılar...

şurada ağlayabilir miyim..?
inş bir gün yaşamam. Amen.
çok cevvalim ama bundan ürkerim. zaten hepiniz bot değil misiniz? ben botum.
yıl 2020 ya bunun tartışılması bile acayip. insanlar sosyal medyada tanışıp çocuk yapıyorlar artık sanal/reel mi kaldı yav
Gören de herkes gerçek hayatta tanışıyor zanneder. Burda yazan da insan bu kadar da itin bi tarafına sokmayın kimseyi.
Ayrilip tekrar sözlüğe kaydolmalarinin anormal yani ne zaten bunu yapıyorsan bunun farkinda olmalisin anı yaşa hayatina renk kat mutlu ol olmazsa yapacak birşey yok.
Neden olmasın? Ben birini anonim olarak önyargısız tanımaya sevmeye hazırım. Sevmek de budur zaten.