bugün

geçmişte yaptığım eylem. ben o zamanlar yazar değildim. şimdi aynı başlıklarda teğet geçiyoruz birbirimizi. haberi yok benim yazar olduğumdan. ve evet, onu hala çok seviyorum.
Siz bulun biz çeyrek takalım diyeceğim ama gram bile Dünya para oldu. Evlenmeyecekseniz uğraşmayın azizim. Bir flört evresi.
saçma sapan bir eylem. sözlükten sevgi yapmak çok çocukça bence .
sevgiliye kim kaybetmiş de biz bulacağız...
sevgli değil de takılmalık olabilir. mesaj kutum açık kızlar.
gay arkadaşlara saygım var, tabi ki kendi tercihleri ama sözlükte kadın yazar olmadığı için bizim adımıza imkansıza yakın bir durum...
Sözlüğün üst tabakaya ait olduğu kaliteli dönemlerinde sık sık yaptığımızdı.
Ben neden artıladım ya, kafa gitmiş.

Neyse, eziklik değildir ama saçmadır da gibi aynı zamanda ya, bilemiyorum bir şey diyemem.

Evlenenler de varmışmış...
Olabilirdir. Neyse.
(bkz: why the fuck not)?

bazıları da sanal seviyor demek ki, saygılar.
Arkadaşlar aptal mısınız amk. Dışarı çıkın direk olsanız gelir birisi çarpar.

Sözlüğü sexting aracı olarak kullanın ruh sağlığınızı koruyun.
Hal hatır sorulsa da olur sevgili olmasa da olur yani. Olmayabilir de.
sevgili olmasa bile konuşup dertleşebilecek birini bulmak daha değerli olay bence.
Amaç sevgili bulmak değil karşıdaki kişinin sizinle geçinecek karakaterde olmasıdır. Sevgili her zaman yapılır ama ilişki her zaman yürümez. Onun için Uzak mesafe ilişkisiyle peynir gemisi yürümez arkadaşlar.

(bkz: dost acı söyler)
neden olmasın. ha kafede bulmuşuk ha sözlükte bulmuşuk. önemli olan anlaşmak. anlaşabileceğim birini bulursam her yere giderim .
sözlükte kız yok yalanına inanmazdım ama ben de inanmak üzereyim artık, neredesiniz kızlar beni de aranıza alın.
Bu mecrada Her şeyle dalga geçildiği için gerçekten düzgün bir ilişki yapsanız bile bunu söylemekten çekinebilirsiniz linç yiyip ilişkinin değerine zarar verdirmek istemez kimse.
Hadi bulundu diyelim sen ankara'da ol o da istanbul'da nasıl olacak bu iş. Tamam aynı şehirde olsan bir nebze olabilir ama şehirlerarası zordur kardeşim.
Sözlük milletin anonim olarak gerçek karakterini ortaya koyduğu herkesin genellikle şeffaf olduğu bir yer. Denenebilir yada sırları olan karakteri öechul garip insanlarla ugrasmakya devam edebilirsiniz. Her şeye katı kırmızı çizgileriniz olmasın şans verin. Hayattan zevk almayı bilmeyen bizler hayatı kendimize çekilmez hale getiriyoruzç
çok iyi olur çok da güzel olur.
2007'den bu yana tartışılan bir konu olması çok ilginç. ayrıca bu konuda büyük konuşursanız sözlükten birine aşık olmanız garanti arkadaşlar, ona göre.
Samsunluyla olur samsunsuzsa olmaz.
Neden olmasın? Sözlükte tanışıp evlenenlerin olduğunu bilmekte insana umut vermiyor değil.

Artık devir değişti. Çağa ayak uydurmak lazım. Karşınıza iyi bir insan çıkarsa kaçırmayın derim. Şahsen ben öyle yapıcam sözlük..
Tam olarak öyle olmadı. Bulduğum sevgilim sözlükte yazar çıktı. Sonra beni çağırdı. Benimki ayrı bir hikaye.
çükü olabilir dikkat edin. sonra kız diye aldık sap çıktı diye ağlamayın.
Sözlük şifrenizi de birbirinize verince tam olarak uludağ sözlük yazarı olmuş oluyorsunuz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar