bugün

hep kadınlar kaldırılacak değil ya mantığıyla hareket eden bayan uuserların girişeceği anlamlı ve de erkekleri memnun edecek eylemleridir.
sözlükteki bir hatun kişinin, yine sölükteki bir er kişiyi tavlama eylemidir.

sözlükteki hatun kişi, sözlükte beğendiği yazarları belirler... tabiki bu bir görev değil, içgüdüsel bir şeydir. "bu kişi de çok iyi yazıyor" mantığı güdülür... akabinde ve detayında; kişinin cinsiyeti hakkında fikirler yürütülür, argo kullanıyorsa, daha çok geyik şeyler yazıyorsa, eğlenceli ise hatun kişiye göre bu kişi kesinlikle bir er yazardır. eğer ki; bu yazar ile aynı şehirde yaşanılıyorsa kaymaklı hatay künefesi tadında bir sonuca ulaşmışılmış olur... 1-2 tane girilen entryler ile alakalı özel mesajlaşma olur... ilk zirve iple çekilir. zirveye katılacaklar zirvesinde, kullanıcı adını görüldüğünde gözlerinin içi parlar... zirveye gidilir, buarda çok farklı sonuçlar ortaya çıkar... çok yakışıklı, çok muhteşem beklenilen er kişi bir "hatun kişi" çıkabilir, bu durumda hayaller yıkılır, ağlamaklı olur... gözlerine inanamaz... bir diğer sonuç er kişinin zirveye sevgilisi ile gelmesidir, bu da bir şoktur ancak eleman harbiden hatun kişimizin zevklerine hitap ediyorsa, umut yitirilmez, başka bir sonuç ise zirvede er kişimizin hatun kişi ile hiç ilgilenmesidir, türlü şirinlikler, türlü aslıma hareketlerine kayıtsız kalan er kişi hatun kişiyi umutsuzluğa sürükler ancak umut sürer yine de.. ama %25 olumlu çıkma ihtimali de yok değildir... işte o müthiş olasılık gerçekleştiğinde ise vuslat gerçekleşir... belki de sözlüğin sponsor olduğu bir nikah töreniyle son bulacak bir gayriresmi ilişki başlar... belki sözlüğün diğer yazarları amca, dayı, hala, teyze olacaktır.. sözlüğün diğer çiftlerinin çocukları bu çiftimizin çocuğunun kuzenleri olacaktır... sonuç olarak sözlükten erkek kaldırmak; %25'lik bir şansa dayanır.
erkeklerin sabırsızlıkla beklediği gün.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
"ahmet kalk şu sözlügün başından" şeklinde vuku bulması pek olası hadise..
imkanı olmayan bir eylemdir. sözlük erkekleri namusludur, hakkaniyetlidir, hassastır. kolay kolay tuzağa düşmez, kolay kolay yatağa atılmazlar.
her erkeğin ben senin bildiğin erkeklerden değilim diyerek, reddedeceği olaydır.
hiçbir sözlük erkeğinin yüz vermeyeceği olay. ver mez ler!
her türlü kalkma ve kaldırılma eylemine razı olan * yazarımızın "gel kaldır bakalım becerebiliyor musun?" cevabını vermesi muhtemel durum.
dışarıdaki erkeklerden illallah deyip, kendini eve kapatarak, sözlüğe sığınan kadınların, asla düşünmeyeceği şey.
artık erkeklere yapılan ayrımcılağa son verilmelidir.
bundan sonra kimse bir yeden erkek kaldırmasın. yeter artık, bütün ezilmiş erkek ırkı olarak isyan ediyoruz.*
öyle şanslı erkeği göremiyorum.
jacky joner kişisinin niyetli olduğunu düşündüğüm sey. hatta bu niyeti uğruna erkek yazarlarin cirkin olmasi diye baslik açıp, kendine rakip olabilecek insanları saf dışı bırakmaya çalıştığını da farkettim gibi. (bkz: yapma canim yapma arkadasim) * *
sozluk bana erkek bul lan allahsız** basliginin buyuk ragbet gordugu zaman olacaktır ve muhtemelen gunlerden cuma olabilir ve biz de uzun bir kamyon kornası duymuş olabiliriz yada kuzey kutbu tamamen erimis, guney kutbundan da lavlar asagi yani uzaya dogru akiyordur muhtemelen.
(bkz: ezilenler iktidar olacak)
(bkz: kaldıramazsan kaldırırlar gülüm)

(bkz: kobay olurum yoluna kaldır beni mualla)

edit: eksileyin rakipler. beni kaldıracak o. * *
-kızım dün sözlükten bi cocuk düşürdüm görmen lazım. attım eve lavuğu...

gibi sohbetlerin dondüğü devirde olacak hadise. Şimdilik ütopik gibi görünmekte ( en azından memleketimizde öyle)
sözlüğün kaldırma kuvveti ile doğru orantili bir durumdur. erkeğin özgül ağırlığının pek hafif olması ise kaldırılması kolay bir cisim olduğuna dair göstergedir.

başarısızlık oranının 0 a yakın olması ise inceleme yapmadan elde edilebilecek güzel bir sonuçtur.
hep kız mı kaldırılan taraf olacak? dedirten düşüncedir. erkeklerin kız kaldırma olayı ile attıkları havanın kız tarafına yansımasıdır.

hayati önem taşıyan edit : beni kaldırmaya yönelik mesaj atmayın kız değilim.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
denenen, ancak az önce başarısızlıkla sonuçlanan eylem.
(bkz: stand up)
(bkz: beni de al)
(bkz: kalkmışın imanı olmaz)
ayık olun.
aysel gürel bile hortlayıp gelse, tenezzül etmeyeceği iştir...