bugün

çoğunluğu gerçekte eziktir.
Düşük bel pantolon giydiği için hayatın da öyle olduğunu sanan yetme. Belden aşağı. .ikinden yukarı başlıklar açıp tatmin olan güruh.
Sayıları az olmakla birlikte vardır.

Bilgisi yoktur ama fikri vardır.

Hülasa; interneti olan yazıyor işte.
Reelde siklenmeyen tayfadir.
Kendini muhtar sanan tiplerdir.
kendini beğenmiş yazılan çizilenin neye vurgu yaptığını bile bile pislik yapmak için zaman fırsat kollayan tiplerdir. sen pislik yapınca biz tırsacağız aman pislik yapmasın ağzımızın tadı bozulmasın diye size diz mi çökeceğimizi mi sandınız. kimsiniz ne ayaksınız adam gibi yazını yazın beğenirsen artıla beğenmezsen eksile geç. bu yaştan sonra sizin boyunduruğunuz altına mı gireceğiz.
hak edene bunu yapmamak günahtır.

zira fazla tevazunun sonu "vasattan" nasihat dinlemektir.

zoruna giden gidip ötede ağlasın.

Edit: ulan bana diyor galiba bu fındık hiç söylemiyorsunuz da ha…bende niye kendi kendine konuşuyor diyorum üstüme de alınmadım hiç. Kızma fındığım bizimkisi tespit, yorum yoksa sizin gibi din alimlerinin yorumu üstüne kelam etmek haddimize mi aşk olsun.
neyin hakkıı sorusunu akla getiren durumdur. nasiplenme olayının maneviyat olduğunu bile bile maddiyat deyip dolaylı yoldan hakaret vari yazmakta nesidir. sen nesin ki kendini ne sanıyıorsun arkadaş seni iplemediğm halde fütursuzca saldırı yapman kıskançlık göstergesidir. bundan sonra pislik nasıl yapılr göstercem sana merak etme.atara atar gidere gider azdan az çoktan çok gidedr benim kaybedecek bişeyim yok olanlar düşünsün.
görsel
Lukıs bey bıradırıma katılıyorum. Çok doğru yazmış. Yargı dağıtmış. Aslında kral adam. Bir de Recep'çi olmasa...