bugün

Yeni bi yazar oluşum sebebiyle bilmediğim hede. Bilen sevgili eski yazarların her türlü yardımına açığım. Aydınlatın,eģitin beni.
karıya kıza laf atmak, kötülemek.
Bende eski sayılmam lakin sen onları bulamazsın, onlar kendini belli eder.
bir bardak suya batırıp 5'e kadar sayılır. Pembe ise kız, mavi ise oğlandır.
kendileri mesaj atıyor ben hiç uğraşmadım.
(bkz: sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı)

Bir de bunu deneyiniz.
Cinsiyetçi başlık açmak.
Sözlük kızları...
Sözlük kızlarının....ları
Sözlük kızları....dır.
Riçi pich'in takip listesidir. Ben hep ondan faydalanıyorum. Hiç harun abi çıkmıyo.
Profili aç telefonu su dolu leğene koy kabarcık çıkarsa.. Dur lan o başka bişey için yapılıyordu.
Kızlarla ilgili açılan başlıklara girdigi entryler * )
'Herhangi bir yemek başlığı altına onun nasıl yapıldığını sormak.'

Kesin bilgi beyler. Mesela makarna başlığı altına 'bilmediğim soslarla yapmak istiyorum, bildiklerim hep sıktı' yazıyorsunuz, 20 tane kız size özel mesajdan sos tarifi atıyor. Gerisi sizin yeteneğiniz. Hadi rastgele.
sorsanız söyleriz aslında. Bu James Bond triplerine girmenize ne gerek var. komik oluyorsunuz.
niye açık ediyon kardeş? bütün sırrı bozdun. bsg.
eğer karşı taraf kim olduğunu saklamak istiyorsa hiçbir şekilde anlaşılamaz.

boşuna bir çabadır.
evlenme programlarının ve o programlara katılanların başlıkları. mesela evleneceksen gel başlığına girin cıvıl cıvıl kaynıyor. 'bu nasıl bir program ya, hiçbir şey anlamadım' diye bir olta bırakın, sözlüğün hanım kızlarından 10 mesajınız garanti. bak tespiti geçtim, direkt mesaj diyorum. ya da oraya katılan yarışmacılardan evleneceksen gel solmaz başlığına girin, 'buna hiç talipli geliyor mu yaaa?' deyin, sözlüğün hanım kızları size kimlerin gelip kimlerin gittiğini anlatsın.

bu kadar kıyağın üzerine artık bi şükela verirsiniz arkadaşlar. insanın öz kardeşi yapmaz lan adama böyle kıyak. hadi öpüyorum sizi, klavyenize kuvvet.
Kozmetik başlıklarına soru entryleri girmek. Mesela ruj Başlığına giriyoruz; 'bunun 5 liraya olanı da var 50 liraya olanı da var, farkı ne ola ki?' Yazıyoruz. 13 dakika içinde 6 kızdan açıklama temalı özel mesaj garanti. Ondan sonrası sizin yeteneğinize kalmış.

Hadi bakalım, kolay gelsin Aslanlarım.
Saglam mizah yapinca geliyor kendisi sonra bir bakiyorsun ki (bkz: harun abi) cikiyor.
Olmadi bu sefer olmadi.
Yemek tarifi sorun. Mesela fasulyeyi kaç saat önce suda bırakmam lazım, salça kavrulur kavrulmaz tencereye mi atmalıyım, ne kadar sürede pişmeli gibi şeyler yazın. Hanım kızlarımız özel mesajda uzun uzun açıklasın. Ondan sonrası da sizin maharetinize kalmış.

Edit: bu arada karnıyarık yaparken patlıcanı nasıl kesiyorduk ya?
bana da yemek tarifi sorsanız iyi kötü bir şeyler söylerim. bu yönteme çokta güvenmeyiniz sayın yazar *
Herseye karsi olun entryler bu sekilde olsun yagiyor gibi bisey.
internette hiç kız aradınız ? Eminim aramışsınızdır.
Kız yazar mı arıyorsunuz? uludağa gelin,
yüzlerece seçeneklerden en uygununu sizin için seçsin,
Kız mı arıyorsunuz *
uludağ sözlük.
Benim gibi korkusuz kızlar var ...ne yapacaksınız bana mı yazacaksınız yazın bakayım neler oluyor
yazan yazar, isteyen kimliğini belli eder.