bugün

sayıları maalesef az olan, düzgün yazarlardır.
yaz amk başa yaz.
(bkz: sikerler kamil hepinizi sikerler)
samimi kısmı tamamda kibarlık yok bende bildiğin öküzüm.
(bkz: Kale3112) kardeşim. Yıllardır tanırım hiç saygısızlığını, aşırılığını görmedim. Rabbim ne muradı varsa versin.
Ben elde birim.

Beni seven arkamdan gelsin.

Evet.
beni seven arkama geçsin diye okudum. sabah 6 dan beri yüksek sesli müzik dinliyorum gözlerim ağrıdı. kulak göz ne alaka demeyin bende bilmiyorum.
ilk defa bir başlık benim için çalışmış gibi...
Çok onore oldum efem.
benim lan yarram benim. hanginize kibar davranmadım bugüne kadar lan götelekler?
Sözlük içinde genel tavır olarak aklıma bir yazar gelmiyor maalesef haha. fakat bana karşı birkaç kişi hariç herkes kibar
Teşekkürler arkadaşlar teşekkürler.. Duygulandım.. :d
Beni silip iremga'yı yazar mısınız? Tşk.
isimleri lazım değil, herkes onların kim olduğunu biliyor....
iyi ki hala var böyle güzel insanlar.
Bez bebek nana değildir.
görsel
rastlaması çok zor yazarlardır.
iyi ki varlar.
sözlük terminolojisinde samimiyetsiz ve sahte yazarlardır.
abberline nickiyle, centilmenlik ve objektiflik için kendimi yırtarak futbol hakkında yazarken, sözlüğe yeni gelmiş şuursuz fenerbahçe fanatikleri, saygı ve format çerçevesinde yazmaktan vazgeçmediğim halde, sırf işlerine gelmediği için beni samimiyetsizlikle suçladı. topluca nick başlığım altında beni tahrik edip durdu.
uğradığım bu ve benzeri haksızlıklardan sonra yine de iyi niyetli ve samimi olmaya çalışıyorum. ama ne yazık ki çoğu kötü niyetli yazar bunu bir zayıflık olarak görüp saldırıyor. bu sözlükte ters giden şeylerin çoğalması beni çok üzüyor zaten.
(bkz: gunahkar bir profil uzmani) *
(bkz: bik bik)

Yalnız sinirlenirse kanırtır. Evet. *
bir elin parmaklarını geçmez.
yaz amk.
zaten kimin ne olduğunu bilen biliyor.
-En güzel meme sizin hanfendi.
+……
-Ne demek öpüyorum.

Ent.