bugün

çok sevdiği bir yazarı, kendi hatası olan bir durumdan ötürü kırdığı için bu nicki seçmiş olan yazar.

görsel

bu sözlükte neye inanıp inanmayacağınızı bilmiyorsunuz. bahsi geçen olayda ' cidden ' ifadesini kullanmam yine de günah işlediğim gerçeğini değiştirmiyor. artık bir bardak su verecek kadar seven yok beni, biliyorum.
yine de iyi yanlarımı da biliyorum. şişkin egoların, şımarıklığın, ince düşüncesizliğin, eleştiriye tahammülsüzlüğün, özeleştiri yoksunluğunun, ölçüsüzlüğün dünyasında iyi biri olmaya çalıştım hep.
Allah' a affedilmek için yalvaracağım. kötü bir niyetim olmadığı için beni duymasını diliyorum. haksız yere rahatsız ettiğim herkesten de özür dilerim. eğer iyi biri olmak istiyorsam bu hatasını kabul etmeyi gerektirir.
sözlükte saygı ve format çerçevesinde yazarak iyi biri olmak için çaba göstermeye devam edeceğim. rahatsuz olanlar donuza ekleyip, anneme olmak üzere bana küfredebilirler. ne de olsa hiçbir şeyi hak etmiyorum. saçma bir süreçte savrulup duruyorum.
yeter ki siz mutlu olun. haklı, haksız giden herkese elveda... inşallah mutlu olursunuz.

edit: rahatlamış yazar. teşekkürler asil melek !
Üstüne alınmayacak gerek yok. O kadar alınacak varken, sen zerre aklimdan bile geçmedin. Ben senin kalbini biliyorum. Sorun yok. Keyfine bak.

Evet
Mutlu ama uzak olsun.
abber yeni nick mi aldin olm ya yine.
nickini ilk gördüğümde troll sandığım fakat entry'lerini okuduğum zaman kankam olduğunu anladığım yazar.
defol git.
(bkz: donuz)
afedersin (bkz: abberline)
eleştirir, ama önce kendini. özür dilemeyi bilir, başkaları gibi kindar ve şımarık davranmaz. hatalı olup da hatasını kabul etmeyip kendisini eleştireni de samimi bulmaz, ciddiye almaz.
normal bir yazar işte. siz ne kadar hatalıysanız o kadar hatalı... zaten hiçbirimiz tertemiz değiliz. sadece bazılarımızın işine gelmiyor kabul etmek işte.

edit: hatanızı kabul etmiyorsunuz, eleştirilince de kızıyorsunuz sonra ben kötü adam oluyorum. anlamadım gitti sizi.
Ulan kırdığını sandığın kadının zerre umurunda değilsin kalkıp nick değiştirmişsin be ebbır. Düşüyor mu böyle?
"cidden" kelimesini kırmak amacıyla değil, gelen bilginin doğruluğuna tam olarak emin olmadığını belirtmek için kullandığını düşündüğüm yazar.
hala '' cidden '' kelimesi üzerinden kendisine saldırıldığını zanneden yazar. donuz listemdeki bazı köfteler yazmış bu konuda galiba, bez bebek nana yazınca böyle düşündüm.
son kez açıklayacağım, buna rağmen hala saldıran olursa kötü niyetlidir.

1-) kimsenin geçirdiği kaza ve felaketle dalga geçen kötü ve pislik bir insan değilim,
2-) sözlükte o kadar çok gerçek olup olmadığı belli olan başlık açıldı ki, hatalı olsam da, cidden nitelemesini kullanmamda bu durumun da payı var,
3-) kuresel ikinma bu sözlükte en sevdiğim ve güvendiğim yazarlardan biridir, kendisi hakkında asla olumsuz ve çirkin bir düşünce taşımam,
4-) cidden nitelemesini kullandığım için yine de hatamı kabul ediyorum. zaten ne kadar üzgün olduğumu ve kuresel' in eğer isterse beni affetmeyip donuza ekleyeceğini yazmıştım. ya işinize gelmemiş ya da bana saldırmak için fırsat olarak kullanmışsınız,
5-) hatamı kabul ettim ve üzgün olduğumu belirttim. bu vesileyle bana yıllardır haksızlık yapıp duranları da affediyorum. umarım bana yaşattığınız üzüntü için üzülürsünüz en azından.

kimsenin yaralanmasını ve ölmesini isteyecek iğrenç bir yaratık değilim. bir kelime üzerinden bana saldırma fırsatı elde edenlerin bunun farkına varmasını dilerim. umarım iyice anlaşılmıştır. lütfen uzatmayın !
--spoiler--
yazarların eksi oy verme isteklerini tetikleyen bir tarafın var gibi
--spoiler--

hakkında ngark' ın böyle bir yorum yaptığı yazar.
bu sözlükte ne kadar çok haksız saldırıya uğradığımı hatırlamıyorum. hem bu kadar haksızlığa uğramak, üstüne haksız olanların haklıymış gibi numara yapması canımı daha da çok sıkıyor.
siz yine bildiğiniz gibi yapıp, '' geçmiş olsun '' ve bilgi içeren entrylerimi bile eksilemeye devam edin. bir de tüm ricalarıma rağmen, inatla, şımarıkla tersini yapan herkesin ne kadar kötü niyetli olduğunu bir kez daha anladım. sevmiyorum sizi ya.
prensiplerimden ödün vermeden, istenirse bütün entrylerim eksi oylansın, tüm yazarlar bana düşman olup eski nickimle seslensin, inadına bildiğim yolda devam edeceğim. artık bana saygı duymayana da saygı yok. yeter ki masummuşsunuz gibi davranmayın. sıktı artık.
Eski nickin ne?
Dede eski nicki (bkz: fenasi Kerim)

Bildin mi ?
bir de öyle bir algı yaptınız ki hakkımda, ben önüme geleni donuza ekliyormuşum, siz masummuşsunuz, ben kötü adammışım gibi.
kimseyi durduk yere donuza eklemedim. hatasız olup da donuz listemde olan biri yok. ayrıca herkesi donuza eklemiyorum. bunu algı malzemesi olarak kullanıp siz abarttınız.
yazar değilken bakıyorum, millet hakkımda olumsuz, kırıcı, gerçek dışı bir sürü tatsız tuzsuz şey yazıyor. siz yazınca iyi, ben yazınca auuvv ( haklıydın hasan şaş ).
yazdıklarım, ayar vermem, sizi donuza eklemem işinize gelmiyor, hakkımda yazıp duruyorsunuz. benim unuttuğum çoğu kişi hakkımda olumsuz yazıp duruyor.
beni tanıdığınızı zannediyorsunuz ama tanımıyorsunuz. neler yaşadığımı, nasıl mücadele ettiğimi bilmiyorsunuz. hatta bazılarınız ileri gidip ne hissedeceğimi düşünmeden hakkımda gerçek dışı, kırıcı şeyler bile yazıyor. lütfen bunu yapmayın.
son olarak, beğenmiyorsunuz, işinize gelmiyor diye prensiplerimden de tarzımdan da yazdıklarımdan da vazgeçecek değilim. siz yine hakkımda kötü adam algısına devam edin, üstümden prim yapın, seri hatta açık eksi oy verin. ben samimi olmadığınızı biliyorum.
biraz olsun rahat bırakılmayı rica eden yazar. lütfen beni rahat bırakın. iyi niyetimi suistimal etmeyin. ricaları bile önemsemeyip saldırdığınızı biliyorum ama lütfen bu sefer ricama uyun. yeter artık.
görsel
Bunu şöyle bir caps paklar anca.
acaba birisi bir gün intihar ettiğimi haber verse onu da eksileyecek derecede sorunlu yazarlar olup olmadığını merak eden yazar. zaten asla aşk yaşayamayacağım, istediğim çoğu şeyi yapamayacağım, hayatın anlamını bulamıyorum. türkiye ekonomisinde gitmek istediğin zaman gidemiyorsun da, birileri sağolsun. ne yapacağımı bilemiyorum. ne diyeyim ? umarım intihar edersem onu haber vereni de artılamazsınız.
ha siz beni kötü adam bilin, herkesi donuza ekliyor diye iftira atın ama yine de mutlu olun, her hayaliniz gerçekleşsin. en azından içimizden birileri mutlu olsun.
eksilemeyi unutmayın tamam mı ? çok kötü biriyim ben.

edit: eksile, eksile, rahatladın mı ? havaya fırlayıp sevindin mi ? temiz kalplisin sen, harika birisin değil mi ? süsledin mi egonu ? eksile, aferin, intihar haberimi alırsan o zaman artılarsın nasıl olsa. harikasın.
Naber kanka, nasıl döşedi karagümrük? Zahahaha.
sadece rahat bırakılmayı rica eden yazar.
tamam en haklı, en iyi siz olun, canavarınız ben olayım sadece beni rahat bırakın.
çok yorgunum. lütfen...
sözlüğün en sevilmeyen, en çok eksilenen, en kötü adamı olarak altın kalpli ve güçlü ruhlu asil yazarların kendisini hak ettiği yere, günün en kötü entrylerine dahil etmek için eksilemeye başlayıp başlamadığını merak eden yazar.
siz mükemmelsiniz bense canavarım. hadi eksileyin şu canavarı.

edit: bu kadar az mısınız ya ? hadi eksileyin, unutmayın beni eksileyip haddimi bildirmeyi ! lütfen !
kendisinin tüm entrylerini eksilemek ve onları günün en kötü entrylerine dahil etmek için geriye 23 saatten az süre kaldığını hatırlatmak isteyen yazar.
sözlüğün en sevilmeyen, en kötü kalpli, en canavar yazarı olarak ince ayarlarınız ve had bildiren eksilerinizle günün en kötü entrylerine girmeyi hak ediyorum. pırıl pırıl, lekesiz ruhlarınız, altın gibi kalplerinizden çıkacak had bildirici ayarlar yoksa şimdilik izin isteyeceğim.
benim gibi kötü bir adamı eksilerinizle cezalandırın ! lütfen unutmayın ! hadi gittim.
sözlüğü daha az kullanmak belki de sana daha iyi gelir arkadaşım.
bazen mola vermek veya rolantiye geçmek iyidir...
ilgi isteyen bir yazar ve yaratıcılık kabiliyeti düşük...
görsel
Uzmanlık isteyen konular bunlar. Günahını bilemem...