bugün

nazmiye nerede?
kocanız/sevgiliniz, sizi başka bir erkekle paylaşmak istese nasıl karşılarsınız?
(bkz: cuckold)
Neden çok konuşuyorsunuz?
sadece ilgi duyduğunuz erkeklerin yanında mı çok konuşursunuz?
Sohbetin tıkanması durumunda isterseniz açabilecekken açmadığınız oluyor mu,isterseniz açabilirmisiniz?
-neden işinize geldiğinde zengin erkek,işinize gelmediğinde feminizmi savunuyorsunuz?

-zengin birini ararken kendinize dönüp '' ya ben kimim ki,bu adam bana neden baksın'' diye soruyor musunuz ?

-zengin bir erkeğin size sunabileceği bir çok maddi imkan var.erkekler maddi gücüyle size bir hayat standartı sağlayabilir iken sizin kuku dışında verebileceğiniz pek fazla şey yok.erkeklerin amsalak olduğunu bildiğiniz için mi bunu kullanıyorsunuz ?

-zengin bir erkek aşık olursa,beğenirse asgari ücretle çalışan bir garson vb kadınla sorun etmez evlenir.çok zengin,belli hayat standartına sahip kadın ise asgari ücretle çalışan bir garson,çaycı,sanayi çalışanı vs evlenir misiniz ?

-kadınlar nişanlılarından ayrıldıktan 2-3 ay sonra zengin birini bulunca hemen diğerini unutup yeni adamla evlenirler. kadın bir ilişkiyi bitirdiğinde unutması uzun sürmez,erkek ise 4-5-6 sene boyunca o kadını bir şekilde unutmaz. nasıl bir anda unutabiliyorsunuz ?

-tüm ince jestleri,hediyeleri,gezmeleri vs vs erkek planlar,yapar. kadınlar daha romantik olduklarını savunurlar lakin bir çok konuyu düşündüğünüzde erkekler asıl romantik olan taraf değil midir?
True ile hanginiz evlenecek?
(bkz: erkeklerden kızlara sorular)
kocanıza sahip çıkar mısınız?...
Ar yu seks?
illa biri soracaktı bunu.
ben bunlara soru sormaya tövbeliyim nedenini sormayın.
başınızın ağrısı geçti mi !..