bugün

canımız ciğerimiz biricik sözlüğümüzde bulunan derin yapılanmadır, sözlüğün içine sıçılmasına sebeptir bir nevi.

efenim, çark şöyle işliyor;

bir takım yazar grubu vari celebrity olarak bilinenlerden, bunlar birbirleriyle baya sıkı fıkı, tanış, arkadaş, muhabbetleri var falan.

bu arkadaş grubunun içinde yetkililer falan da var ama isim nick falan vermek istemiyorum.

bu arkadaşlar kendilerine bir kurban seçiyorla ve hoop karalama kampanyası başlıyor. sistemli bir şekilde hareket ettiklerinden bir kamuoyu oluşturuyorlar ve kurbanımızın ehh yeter be sizi de sözlüğünüzü de zikerun diyerek gitmesine sebep oluyorlar. amaçlarına ulaşıyorlar.

tabi bu yetkili kankalarının da katkısıyla.

saygılar efenim, benden bu kadar, çaylak falan olurum maazallah...

edit; hacı abiler , şukular için eyvallah ama şuku için yazmadım ben bunlar, görüşleri falan yazarsanız hani.
sözlüğün amına koyandır.
belgeler ile ispat edilmiştir: (#18312055)

düzenleme: bu entrye bile gelen eksiler bu durumu doğrular niteliktedir. ispatladığınız için teşekkür ederim.
sığ insanların gruplaşarak oluşturdukları yapılanmadır. elbet gün gelir o yapının altında kalırlar.
sözlüğün derin devletinin oluşmasıdır.. tuhaftır, insanlar nedense girdikleri her ortamda kendilerine yandaş ararlar, bulduktan sonra da onların desteği ile o ortamı kontrol altına alamaya çalışırlar.. baltayı taşa vurana kadar da böyle devam ederler..
efendim sözlükte böyle yazarların olmasını doğal karşılıyorum, sözlüğün ne kadar büyüdüğünün bir kanıtıdır.. zira, çok da sallanmayan bir sözlük olsa kim neden gruplaşma ihtiyacı duysun değil mi.*
(bkz: uludağ sözlük orhancı yazarlar birliği)

bir boy verdim, çok derindi.

(bkz: adamı sikerler kamil)
sözlüğün içine edendir.
akıllara ilk olarak "o halde ak saçlı kim" sorusunu getirmektedir. atlamayın hemen, evet kurtlar vadisi.
(bkz: uludağ sözlük çaylak etme örgütü)
fikirlere saygı göstermeyen kendini bilgili sanan kimi zaman göstermelik kemalist,cemaatci veya ak beyinlilerdir. Bunları aşınız efendim.
(bkz: ulluminati)
Şu sıralar kendini bariz şekilde hissettiren, tam anlamıyla cadı kazanı, fitne fücur bir yapılanmadır. Mızrak çuvala sığmaz hale geldi. Garip olaylar dönüyor. Bekleyip göreceğiz..