bugün

sözlüğe bambaşka bir hava katacak gerekli ve yararlı kampanya.

şimdi bazı çirkin yazarlarımız alınabilirler evet ama gerçekleri söylemeliyiz.

çirkin kızları istemiyoruz! bakımlı, türkçeyi iyi kullanabilen, öz güven sahibi ve seksi kızlara ihtiyacımız var.
Kime göre neye göre olduğu tartışmalı olan, argümanı zayıf kampanya.

(bkz: kime göre neye göre)
görüyor musunuz çok afedersiniz? biz de beyinsiz insan istemiyoruz, kış kış mümkünse.
-bir çirkin kız.
bana: 'tamam isyana gerek yok gidiyorum buralardan..' Dedirtendir.
nefes almasından sonra güzel olma kriteri çok büyük bir adımdır.
bi site vardı la. * güzel yada yakışıklı olmyanların üyeliği onaylanmıydu. güzel ve yakışıklı olduğunuzada site üyelerinin oylaması sonucu karar veriliyodu. format bu olmalı bence. *
sozlugun amacini anlayamamis arkadaslarca ortaya atilan istek. bende troll istemiyorum nasi yapalim onu?
olmaması gereken kampanyadır efendim. Lan dalyarak kız buldun da çirkin olması mı kaldı? Bütün kızlar çiçek bizler ise böceğiz efendim. Gelin bütünleşelim gızlar.
yalova dan gelen abazaları kızdıracak kampanyadır.
sözlükte beyinsizlerin ve abazanların barınmasını istemiyoruz şeklinde çoğaltılabilecek kampanyadır.* * *.
zaten üç beş tane kız var. çirkin mirkin onları da kaçırmayalım. hem profil fotosu koymadıkları için sorun da olmuyor.

gereksiz kampanya.
Güzel ama aptal kızlardan çok daha iyidirler aslında.
21.yy da tipe bakarak yargılayanlar sağdan lütfen...
sözlükte kız istemiyoruz kampanyası olsa amacına daha kolay ulaşacaktır. ikisi de aynı kapıya çıkıyor sonuçta.
kitabın derinliğine ve içeriğine önem vermeyip kapağıyla ilgilenen insanların destek vereceği kampanyadır.
(bkz: insan bir kitaptır)
"sanki sözlükteki erkekler çok mehmeh" gerçeğini geçtim, çirkin kızları bulup, def etmeyi nasıl becereceksiniz, ayrıca sözlüğü incisözlük veya kıraathaneye çevirmenin manası nedir fikrinden yola çıkarak başarısız bulduğum kampanyadır.
göz akı olsun yeter. geçtim güzellik kavramını. zaten sözlükte gezen kızdan güzellik beklenmez. güzel olsa çıkar dolaşır.

fikri açıdan tatmin noktasına gün içinde bir çok erkek tarafından yapılan iltifat ile doyar. sonra gider yatar. sözlüğü de sikine takmaz. ama tipsiz kız gelir sözlük duvarlarını tırmalar durur. bir de 30 yaş üstüdür bunlar.
umutlarımızla oynayan kampanyadır.

zira biri ikisi değil, hepsi çirkin.
haklıyız sonuna kadar. güzel de bizi bulmaz hacılar.
(bkz: üzerime alinmiyorum)
Birinin çıkıp da "biz de avam yazarlar istemiyoruz, efendim yazarlar cinsellikten başka şeyler de düşünsünler." demesi muhtemel olan durumdur.
ayrıca,
entry giren yazarın tüm kadın yazarları görmüş olması da enteresan.
Sözlük burası evlilik veya, sosyal paylaşım sitesi değildir diye hatırlatılması gereken önermedir.
(bkz: olayın ciddiyetini kavra sikik)
evettir.
Kardeş, güzel olsam ne çirkin olsam ne... Sana giren çıkan mı vardır afedersin isimli entry' i akla getiren yazarcık dileğidir... Gece gece çizgimden çıkardın beni. Pes. Ben şu an dünya güzeliyim mesela. Sana faydam asla olmaz, yazılarım dışında.. Ya da pamuk prenses' in üvey annesi olacak cadıdan daha çirkinim.. Yine sana ne oluyor demez mi insan? Güzelsem de çirkinsem de, sahibime güzelim... Yahut çirkinim.. Saçmalattırdın beni durup dururken şimdi.. Edebi ve bilimsel aksanımı şimdi burada bu saçma başlık için kullanmayacağım afedersin... Beni sürekli ve düzenli takip eden okurlarımdan da özür dilerim.. Yazının başında biraz argo kullandım.. Ancak başka türlü nasıl ifade edilirdi ki bu düşünce.. Zira, başlığı açanın dilinde konuşmuş oldu. Yerinde bi davranıştı... Evet. * bu da benden fikri kardeşimize ufak bir jest.

Edit: ha bu arada ben son derese yakışıklı, dört kat adonis kaslı, karizmatik bir delikanlıyım ve sözlükte beyinsiz insan istemiyoruz kampanyasında, o en önde pankartı yaşıyan vatandaşım..

Edit: eksiledi sözlüğün en yakışklı erkeği * aman ne mutlu bana. Okudu ve anladı. Mesajımı aldı. O bana yeter.
nefes alsın yetercilerde bir gelişme olduğunu gösteren isyanımsı cümle.
tüm hızıyla devam eden kampanyadır.