bugün

an itibariyle başıma gelen durumdur.*ilginç hissiyatlara,ağlamaklı gözlere neden olur
kendisi yanliz degildir, arkasinda ben varimdir..
yalnız kelimesinin yanlış kullanımına maalesef örnek olan söz öbeği.
(bkz: uykusuzluk)
(bkz: sozlukte yanlis yazmak)
sözlükte yaşanması gereken hazin durum
ortalığı dağıtmayın,kapıyı kimseye açmayın dedirten cümledir aynı zamanda.
rakamlarla ilgili değildir aslında yalnız kalmak olayı,mesela sabahın şu saatinde 6 kişi olmamıza rağmen ben oldukça kalabalık hissediyorum....ekip çalışıyor mu yatıyor mu hadisesinden ibarettir durum
an itibariyle içinde bulunduğum durum,sözlüğü yalnızlığa terk etmemek adına bırakılıp gidilmemelidir.
(bkz: sozlukte yalniz kalmaya cekinmek)
sozlukteki en ayrıcalıklı durumdur.herkes bunu beceremez diyerek insanın yaşaması gereken keyif dolu anları oluşturmaktadır.
her an biri gelirde saldırırmı diye düşünmeye neden olan durum *
(bkz: yetiştim yigidim)
(bkz: çok yalnızım be sözlük)
sözlükle konuşmaya kadar giden delirtici hadise
yazara "bir iki bilgi içerikli entry gireyim de sözlüğe bir katkım olsun" diye düşündürten durumdur, genelde sabahları yaşanır sanırım.
yalnız kalmaktan korkmuyorum da,
ya canım ellerini tutmak isterse.. *
Şaşılası bir olaydır.sizden sonra ilk gelen yazarın eli öpülür,"hoşgeldin abi" çekilir ve cıvık bir sohbete başlanır.Diğer yazarın "neyse benim acil çıkmam lazım" diyerek sizden sıkıldığını belitmesiyle sohbet biter.fakat hala online listesinde yer alır.
(bkz: sözlükte yalnız kalmaktan korkmak)
henüz başaramadığım hadisedir. her gece giriyorum lakin, online sayısı 7 kişiye kadar düşmesine rağmen asla 1'e inememiştir.

(bkz: ya bi rahat bırakın be)
(bkz: boyu değil işlevi önemli)
yeni bir fobi olarak modern zaman hastalıkları içerisinde yerini almıştır. *
(bkz: sözlükte tek başına)
(bkz: yalnızlık allaha mahsustur)
hayatta yalnız kalmaktan daha iyice durumdur. *