bugün

yakışıklı erkek arayanların araştırması sonucu edindiği boktan bir tespittir. Bana niye uğramadın abicim ? Uğramadığın her kişi istatistiği yalancı konumuna düşürdüğüne göre bence boşuna konuşma. Zaten uğrasan da sikimde olmaz, işim yok kendimi sana mı beğendiricem lan. Neremize baktın bu kanıya vardın orası da meçhul. Sen en iyisi mirc'te takıl kardeş.
Katılmadığım önermedir.

Bi iki tane tanıyorum ama sölemem kaptırmam kimseye silin lan agzınızın suyunu.
Tipik bir delinin kuyuya taş atması, akıllılarında çıkaramaması. Dikkat çekmek isteyen ortaya karışık sallamış, hadi bizde yakışıklı olduğumuza inandıralım.
üç ay uğramadık hemen başlık açmışsınız amk! Devrim yapıyoruz, bitsin gelicez. Biraz sabır, başka bişey değil!
gözlem yapanların acilen bir adet gözlük almalarının gerektiğini gösteren bir olay. tabi bu iddiayı atanlar kadın taklidi yapan troll erkekler değilse.
sözlük erkekleriyle tek tek bir araya gelmiş kişi söylemi. Bak bir araya diyerek durumu yumuşattım.
buna karşın uldağ sözlük'teki sazanların çokluğu ile örtülebilir bir açıklıktır muhtemel ki.

onu boşver de sol bek de yok lan koca sözlükte. kimi alacaz mınıskiym sol beke biz şimcik?
sözlüğe bi bakalım ya belki iyi biseyler düşürürüz zihniyetiyle giren yazarları ilgilendiren mevzudur. var mıdır yok mudur bilmem. olsa da biiir olmasa da.
"ehehe canım ben varım ya" ve buna benzer mesajlar alacak ve istediğine ulaşacak bayan yazar söylemidir.
(bkz: görmeden bilemezsin)

yakışıklı olsa bu sıfatınla sana mı bakacak amk kazbanı.

ayıp olmasın tanımı : önyatgılı bir hipotezdir.
sözlükteki erkeklerin çirkin olması durumudur.

varlığımla amına koyduğum önermedir.
(bkz: 15 gün oldu şu amdan içeri giren olmadı)
erkek aramaya gelmedik cevabı verilesi söylem.
hepsini görmeden yorum yapılamayacak önerme. tanıyınca burda entry güncellerim.
yok bence, profillerine bakılırsa çoğu baya yakışıklılar. swh.
1.sözlük kızlarının kanayan yarasıdır. nerde boş, nerde işsiz, nerde tanrıtanımaz, nerde köse surat var hepsi burada toplanmış.

allahını seven defansa gelsin..

öperler.
bütün erkek yazarlarla beraber olmuş yazar beyanatı.
Katılmadığım katılmayacağım önermedir. Sözlükteki cevherlerin farkına varmamış yazar kişisi söylemidir.
Sözlükte bir tek bana vermemiş olan kız yorumu.
kişiliğim yakışıklı. Yetmez mi ?
duyan da sözlük kızlarının hepsini ''adriana lima'' sanır.
genel ahlak yapımıza, örfümüze, anânemize ters, aykırı, melun serzeniş ifadesidir. zira, bizim toplumsal kodlarımıza göre (bkz: erkeğin güzeli çirkini olmaz)
esra erol'un programıyla sözlüğü karıştıran beyinsizin yorumudur.
sen çok yanlış gelmişsin bacım burası sözlük, fan fin fon değil.
Doğru olmayan önerme.

Aşırı yakışıklı olan birkaç yazar gördüm.
Oyşşşş yani.
Bu saatte burada bulunma amacım da yakışıklı erkek düşürmek.
Kıps.
ilyas salman'a şükür çektiren bir tipim olmasına rağmen katılmadığım önerme.
güncel Önemli Başlıklar