bugün

(bkz: zall kıy bu nikahı allahsız)
msn de tanışıp evlenmekten kat ve kat iyidir.
en azından kurduğu ciddi cümlelerden kişilik analizi yapılabilir, entrylerinden siyasi görüşü belirlenebilir, geyik başlıklara olan katılımıyla eğlenceli olup olmadığına bakılabilir.
"gelin, ata binmiş, ya nasip demiş" sözünü uyarlayabileceğimiz evliliktir. "yazar, sözlüğe giriş yapmış, ya nasip demiş" veya "yazar, başlık açmış, ya nasip demiş" olarak kullanmak, anlamı tam vermek bakımından önemlidir.
barda, diskoda tanışıp evlenmekten daha sağlıklı bir durumdur.
(bkz: uludag sozluk toplu nikah zirvesi)
(bkz: sözlükte tanışıp sevişmek)
nasip kısmet.
sözlükte biri'nin entrilerine asik olup onla tanisip evlenmek.
gerçekleşme ihtimali olan bir olay . insan bulunduğu her sosyal ortamda arkadaşlık kurup evlenebilir sonuçda sözlük de sosyal bir ortam .
arkadaşlık sitelerinde yapılan evlenme eylemlerinden farksız oha denesi bir durum.
(bkz: uludağ sözlük ile izdivaç)
(bkz: iki sözlük yazarının evlenmesi) *
sözlük vasıtası ile tanışan iki insanın hayat boyu beraber olma kararıdır. bu demek değildir ki sözlüğü alıp hayatlarının merkezlerine yerleştirecekler.

düdüt: başlık başıma.
(bkz: why not)
(bkz: sözlük bahane evlilik şahane)
düğünleri bir zirveye dönüşecektir. dişi bir yazar iğne tutacak, nikah memuru zall olacak, pasta "u" şeklinde olacaktır. böyle söyleyince de eğlenceli gözüktü. denenmeye değer. *
büyük aşlar seri eksilerle başlar sözünün hayat bulmasını sağlayacak durumdur. iki yazar bir olunca sözlük samanlığa nazire yapar o zaman herhalde.
online nikah memuru bulmak zor olur bu durumda. (bkz: sözlükte tanışmak) ve (bkz: sözlükte evlenmek).
farklı nesilden birine varmak caizmidir diye düşündüren durum.
kader, kısmet, nasip vb şeylerin birleşimiyle ortaya çıkabilecek bir durum. çok imkansız değil ama ilginç olurdu hee..
(bkz: sözlükte gezerken hamile kalmak)
istenilen ancak imkansıza yakın olan durumlardandır.
yakın zamanda annemle birlikte sözlükte fink atmamıza neden olacağından korktuğum olaydır.

kimseyi beğenmeyecek eminim.

"bu kız çok bakınız veriyor, konuşmaz bu fazla geç evladım bunu sen geç" diyecek çoğuna.

siyasi entry yazanlar için "komünist mi ne?" diye yapıştırıverecek.

sürekli geyik yapıyorsa entrylerde "hiç ciddi değil, asil ailemize yakışmaz" diyecek.

tez zamanda annem ile birlikte amacımıza ulaşıp siz sevgili sözlük yazarlarımızı çiftetelli zirvesine bekliyorum.
gelinin korkmasına gerek yoktur. sözlük yazarlarının anneleri maharetlerini gösterecektir. sade bir zirveyle de nikahları kıyılır.
(bkz: sözlük kızı)
(bkz: sözlük eri)
ayrılma sebebi

+neden boşanıyorsunuz
-tanıyamamışım
+nasıl tanıyamamışım ne demek yavrum
-tanıyamamışım işte sözlükte yazdı yazdı aldandım eve gelince kalas cıktı anne
+ah kızım ben sana demedimmi sözlükçüden yar olmaz diye
-of anne birde sen başlama zaten sözlük yaktı çıramı kırk yıllık odunu bana bradd pitt diye yutturdular.