bugün

Avare Avare dolaşan bir tiptir. Vasıfsız bir yazardır. Evet.
Sözlüğün vasıfsız elemanı. Bir işe yaramaz yazarlar. Evet.
Tanınma isteği duymaz. (Tamam bazen şu popi kızları kıskanıyorum ama bazen.)
tanınma çabası olmadığından,gereksiz enerji sarfetmeyen yazardır. tanınanların da neden tanındığına anlam veremeyen yazardır.
benim, tanısanız nefret edersiniz zaten.
Gercek hayatta popidir.

(bkz: edit piaf)
Tabiki de sözlüğün en siklenmeyen yazarı (bkz: infaz hukuku). Hayrına bir iki entry girin.
bir tanesi benimdir. öyle etliye sütlüye karışmam, ilgimi çeken başlıklara entrymi girerim.
Bizim de bol bol kankamız olsa bizi de tanırlardı arkideşler üzülmeyelim.
Muhtemelen günde 50 tane saçma sapan entry girmeyip, düzenli olarak kendi nickaltını hortlatmayan yazardır. Bir şey kaybetmemiştir.
Taninmamak iyidir. Sohrette afet vardir.
benimdir.
ancak çok ta takmıyorum. egom yerinde çok şükür.
(bkz: sahirenin gunlugu)
bir ben değilim. yani kesinlikle ben olamam. eminim şuanda bütün yazarlar tarafından tanınıyorum ve hepsinin o kadar umrundayım ki sözlüğe girer girmez online kişi listesinden nickimi aratıyorlar. Çıldırasıya mesajlar alıyorum, hunharca nick altı yorumlarım var. * mütevazilik başka bişey.

ipsizucurtma dendimi karşı ki sözlük bile ayağa kalkar. Öyle rütbeli birşey bu. He zall'da aşırı tanınmamdan mütevellit zaten beni başka sözlükten transfer etti. hadi bu da size en afilli itirafım olsun.

Manyak mısınız amınakoyyimmm. *
Benimdir, taninmiyorum, çokta şeyimde olan bir durum.
Herkesin kendine göre bir popisi vardır. kimsenin popisi kimseyi ilgilendirmez.
Bu ben oluyorum sanırım. 11. Nesillerin çoğu benden daha çok tanınıyor. Beni tanıyanların neredeyse hepsi ekşiye kaçtı. Niye beni burada tek bıraktınız ibneler?
https://youtu.be/YyWVgu2cmEE
Beni tanıyanlar el kaldırsın.

(bkz: Eller nerde eller)
Çoğunlukla yeni katılmış yazardır. Sözlük formatından çıkmaz.
(bkz: bitch please)
bilgi içeren entry girmeye çalışıyordur.

bizim millet bu entrylere kafa yormaz.

varsa yoksa am göt meme.
ezik olan yazardır. yıllarca burada olup tanınmayanlar var hele onlar tam ezik. evet.
beni tanımlayan başlıktır.
Useless'tir.
Güzel bir şey değil olum. Beni de tanıyın.