bugün

bir ilgi budalası yazar daha. Buralar yıkılacak.
parmağında yüzük var şanslı bir pezevenk kapmış olabilir kızı. ayakları da çok güzel.

ama insan inanamıyor işte faik olabilir.

ÖZgüvenini takdir ediyorum. Güzel bir yazarımızmış.
Yanlış nick altına mı geldim acaba lan? Sadece 6 entry mi? Neyse yerimi kaptım ben.

Fransız asıllı sözlük yazarı.

Edit: sözlük kezoları neyini beğenmediniz olm entryin tamam sizde asilsiniz.
Dedesinin dedesi 1. Dünya savaşından kaçarak Fransa'ya sığınmış ve orada tekrar evlenmiş. Bu arkadaş Da o soydan geliyor sanırım.

Neyse allah sevdiğine bağışlasın, umarım sözlük kezoları tarafından harcanmaz.

Edit: böbreklerim yok beyler, kadın da fake çıktı.
fransız kızlarını andıran bir tipi var. sanki rüya gibi birşey. neyse allah sevdiğine bağışlasın diyelim.
seninle dönem filmi çekelim mi Fransız kız ?

kendisi fake se bile yürünür. *
Cok fena okurlar heee.
ayakları güzeldir.
Fötr şapka takan her kız fransız mı amk az köyünüzden uzaklara da gidin.
yürümeye gerek yok. Direk en sevdiği pozisyon, yutar mı tükürür mü, arkadan aldı mı, grubu sever mi gibi sorular sorulması geren yazardır.
fransızlara benzetiliyor kendisi. şahsen ben fransızların en çok neyinin meşhur olduğunu bildiğim için kendisine bu aşağılamayı/yakıştırmayı yapmayacağım.

ılık bir akdeniz akşamında salsaya ne dersin bebeğim?
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
olum biriniz de şöyle güzel birkaç nickaltı girmediniz bana ya aşk olsun lan. memem yok diye mi bütün bunlar. en sonunda gidip taktıracağım o olacak ha.

çok üzen bir yazar.
11. Nesil feyk.

görsel
güzel güzel fotolar eklendiği, bıcır bıcır entry'ler girdiği için popüler olduğunu düşündüğüm bayan olduğu beyan edilen yazar. tanımam etmem. tanışmak isterse tanışırım. yürümem.
(bkz: yine hüsran)

zaten güzel kızın sözlükte işi ne amk. *
Yav belki liza kholod'dur kendisi. *
ben de millet nereye gitti diyordum herkes buradaymış.

ciddi anlamda güzel fransız kızı. he nereden mi biliyorum. yazarların hepsi öyle söylüyor.

kardeşlerim diğer başlıklara da gelin. sözlük kısır bir döngüye girdi.
Biraz ufkunuzu genişletseniz de gördüğünüz her güzel kıza yazmasanız. Aha böyle kalırsınız işte.
Hahaha ulan hala gülüyorum;
bir değil beş değil kaç kere oldu bu, ya hepsini de yiyorlar ya inanılır gibi değil.

Hadi geçmiş olsun beyler.

(bkz: harun abiye yürüdüğünü öğrenen erkek yazarın dramı)
geçenlerde bana yazan yazar. şimdi nerelerde bilmiyorum. hesabını kapamış herhalde.
güncel Önemli Başlıklar