bugün

kesinlikle katıldığım önermedir. sol frame e her baktığımda ya siyasi ya da kendisinin etnik kökeni dışında etnik bir kökeni aşağılayan, hakaret eden içerikte başlıklar bulunmakta. bu da bir yazar olarak benim gözümde sözlüğün genel görüntüsünü değiştirmektedir. başka herhangi bir sözlükte gayet güzel zaman geçirebilirken uludağ sözlük, tüm bu tartışma ve atışma düzeyi yüksek konu kapsamından dolayı benim gözümde hak ettiği öneme erişememiştir. tüm yazarlar tabiki böyle değiller. çok değişik fikirlerin ürünü olan yaratıcı başlıklar da yok değil ancak, bu başlıkların sayısı bahsettiğim diğer başlıkların sayısıyla karşılaştırıldığında sayıca çok azlar. benim isteğim sözlüğün, insanlara sadece bir kavga platformundan çok, günlük yaşantımızda da bizi daha çok eğlendirebilen, daha çok düşündüren ve bilgilendiren bir oluşum olması. bu konuda bütün yazarlara sözlüğü daha iyi bir yer yapma adına görev düşmekte. umarım zamanla diğer yazarlar da bu görüşü destekleyerek uludağ sözlüğü hak ettiği seviyeye ulaştırabilirler.