bugün

olmayan yok aslında olan bir durum ama yer koordinatlarına göre eksi çıkıyor.. hem ekşi hem burada yazan bir yazar olarak söyleyim eksideki düzeyin esamesi yok burda nedeni ise basit eğitim kalitesi ve terbiye ,yazarları rencide etmemek adına daha fazla yorum yapmıyorum konuyla ilgili ama şunlara biraz daha dikkat

1)her görüşe saygılı olun bu sizin kutsal saydığınız değerlerin karşısında bile olsa çünkü karşı görüş de o insan için kutsaldır.

2)entryleri yazan insana saldırırmışcasına linç etmeyin, altına kininizi kusacak entryler döşemeyin,ayar başka şey hakaret başka şey "götünden uydurmuşsun sefil şerefsiz herif" yaklaşımıyla rencide etmeyin bu sizin kalite(sizliği)nizi gösterir.

3)yok ben rahatlamadım diyosanız eksi oylayın ,o yazarın buna benzer düşüncedeki entrylerini de eksi oylayın ama ne mesajla ne ardındaki entrylerde !!!!!!!!hakaret etmeyin!!!!!!!..

4)herkesin doğrusu kendinedir, kimseye birşeyleri kabul ettirmek gibi boş uğraşlara girmeyin zamanınıza yazık..

bunların uygulanmayacağını bilen ama görevini yapmış bir yazar olarak hadi selametleee..
yok, illâ ki "sana ne lan benim seviyemden" diyorsanız, nacizane; (bkz: yavaş seviyesizleş de sacın basın dagılmasın)
tasvip etmiyoruz ama yine de alakalı olaraktan; (bkz: yazar seviyesi)
(bkz: ikinci nesil)
(bkz: seve seve olmassa) * * * * *
(bkz: sözlükte seviye tespit sınavı)
su an dısında cok fazla olan seydir, bilimum anketler, sacma sapan bel altı baslıklar sozlugun seviyesini son derece arttırır tabi, gel gelelim an itibariyle yok oldu, kısmet işte ne yaparsın...
(bkz: delikanlılık tespit sınavı)
bazen düşen bazen yükselen bir değerdir.an itibariyle de düşmesinde katkıda bulunulduysa da gerektiği için yapılan bir eylemdir.
seviye yok demek kendini süregelen seviyesizliğin dışında tutmak ise ayıp olan şeydir.
ben süperim ama diger yazarlar seviyeyi düşürüyor demek ne kadar dogru ki.ayrıca bu yazdıgımın cevabıda hazırdır;'ya ben süperim demiyorum ki eminim benimde hatalarım vardır ama öyle yazarlar varki gerçekten düşürüyorlar seviyeyi.''.heye baba.
(bkz: sözlükten soguma nedenleri)
(bkz: yok öyle bişey)
yazarın bulunduğu yere göre değişir. bazı yazarlar deniz seviyesinden yazarken bazı yazarlar deniz seviyesinden oldukça yüksek yerlerden yazarlar entrylerini.
Bazı yazarlar tarafından düşürülen seviyedir. *
"fethi naci yazarlarımızın eğitim düzeyinin ortaokul 2 terk olduğunu söyler." bu veriden hareketle daha fazlası beklenmeyesi durumdur.
argoda seviye olmaz seviye argosuz kelimelerde olur.
(bkz: sol frame)den görünendir.
(bkz: sol frame in içler acısı hali)
an itibariyle düşük denebilir. Allah kalplerini imanla doldurmayı nasib etsin.
Bu kadar da olamaz denilen. Biri giydiriyor, digeri arkadan. Milletin bir seyleri ogrenmek icin geldigi bir platformda yaziyorsunuz. Bu kurala yeri geliyor biz de uymuyoruz da en azindan degerlere saygi gosterilsin surada.
artık olmayan seviyedir. insanların birbirine saygısı olmadığı bir ortam varsa hiçkimse hiçbir şeyden zevk alamaz arkadaşlar.
(bkz: Magma)
bu sözlüğe beynimi dışarda bırakıp giriyorum.
deniz seviyesinin oldukça altındadır.
(bkz: zızzt zızzt hah hah hah hah)
millet neden sözlüğü bırakıyor? Belli başlı trol ve narsist tipler yüzünden. Hala daha göz yumuluyor. Çok ilginç.