bugün

arkadaş bulma başlığı olmuştur. bu ne lan. özelliklerinizi de yazın bari.

yaşım:17
bekarım. güzel bir hayatım var. yerine göre karamsar yerine göre neşeli afacan.. hayat dolu bir insanım. arkadaşımında bu özellikte olmasını isterim. yeri geldiğinde kafamı yaslayacağım bir omuz yeri geldiğinde sinirimi çıkaracağım bir kum torbası istiyorum.

msn adresim: mhasum_sherserry@hotmail.com
(bkz: aa bu benim lan). başlığı görene kadar iplemediğim, bu entry'i girdikten sonra da iplememeye devam edeceğim durumdur.
sözlüğü eğlence amaçlı kullanıp, yaşam amacı haline getirmeyen yazarlardır.
bu bendim bir zamanlar. şimdi bir arkadaşım var.
(bkz: sözlüğün nba e dönüşmesi)
(bkz: biri benden bahsetti)
Benimdir.

Ama başlık biraz sanki o yazarlar açısından eziklik vesilesi, sanki isteniyor aranıyor da bulunamiyormuş havası yaratır şekilde olmuş.

Yarın çaylak olsam ya da şutlansam, mail atıp ne olduğunu, kimin yaptığını soracağım bir kişi bile yok. Bu durumdan da harbi söylüyorum hiç rahatsız değilim. Belki arıza bendedir.
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: her yer paris)
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: tek tabanca takılmak)
katıksız bende varım bu yazarlar içerisinde.
zaten olması gerekende bu değil mi?
yalnız bir konuya parmak basmadan edemiyeceğim;
sözlük içerisinde birbirini tanıyan arkadaşların tanımadıkları yazarların entrylerine duyarsız kalması da farkedilmiyor değil.
amacımız birbirimize kazandırmak olmalıyken kendine yazan adam olmakta yıpratıcı açıkcası.
sadece oylamaktan bahsetmiyorum, gerçekten entrylerin okunmadığı ya da herkesin belli eğilimler doğrultusunda entry takip ettiği kanaati oluştu bende.
sonuçta sokakta heran 700 kişiyle diyalog kurma şansına sahip değiliz hiçbirimiz ve bu ortamı daha verimli kullanabilmeliyiz.
yedinci nesil yazarlardır.
(bkz: biri bana mı seslendi adımı duydum sanki)
(bkz: çok yalnızım be atam)
dahil olduğum yazar grubudur. ne yaptıysam dişimle tırnağımla yaptım.

valla...
(bkz: işte o ben)
(bkz: sözlüğü facebook sanmak)
(bkz: aa asıl bu benim lan)
(bkz: lan bu benim hayalimdi lan)

Bir arkadaşımı bulmamla birlikte burayı editlemek en çok istediğimdir.
(bkz: yalnız kovboy)
(bkz: böylesi daha bi güzel)
lanet gitsin demek artık ona farz olmuştur.
(bkz: bu ben miyim ne)
istemez de zaten, yeterince arkadaş var etrafımda. bari burada tek tabanca takılayım, dilediğim gibi yazayım.
ayakta durmasını düşmanlarına,
yaşamı hissetmesi acılarına bağlı olan yazarın, sözlüğü dabulyudabulyudabulyuuzangeliyorumnoktakom olarak kullanmaması dır.
benim yok len.