bugün

Merak ettiğim kişilerdir. Benim ekşi sözlük hesabım yok mesela.
Yaklaşık 60 adet stokladığımdır, yazar olunca hepsi satılacaktır, evet.
Benim var mesela.
Var ama çaylaklıkta 16 bin kişilik sıradayım bitecek gibi de görünmüyor.
Ben açtım bir çaylak hesabı ama 2-3 yıldan önce yazar olamayan, yazar olduktan sonra da sorgusuz sualsiz uçurulan yazarları görünce ilk 10 entryi doldurmaya bile niyetim olmadı.
aktif yazarım lakin sarmıyor artık. mecradan mecraya sarjör değiştirir oldum. nereye aitim lan ben?
Bne

Ve (bkz: Serdarsl06)
Çaylak yazarım.36 bin kişi var önümde.
Uludağ Sözlük'e ihanet edecek değiliz...
Bi ara üye olayım dedim. 6 oldu hala önümde binlerce kişi vardı. Sonra çaylak hesabımda uçurulmuştu. Ben de uluya geldim. 1 günde yazalığım onaylandı. Burada mutluyum. Ekşide gördüğüm kadarıyla her yazarın derdi popi olup kız, erkek götürmek, reklam entrileri girip para kazanmak.
benimki 25 binlerde olmuş. benim hesabımın adı kakal. isterseniz bakabilirsiniz.
görsel
3 hesapla katıldığımdır. Ben tersine şekilde ekşide yazar olduktan sonra uluya geçmiştim
Var ama yazmıyorum. içimden gelmiyor. Hem başlıklar çok benziyor buraya yazdığım anılarımı, düşüncelerimi vs. Oraya mı taşıyacağım? Güncel, siyasi konularda da yazasım yok pek.
ekşiden yıllar sonra buraya geçtim..kalabalık ve büyük şehir hayatından sahil kasabasina yerleşmek gibi. burada da büyük şehir taklitçiliği var..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar