bugün

merak edilen amactir.

binlerce abazanin turedigi yerde bir kadin memeli, gotlu; sikli tassakli muhabbet ediyorsa onun altinda birseyler ararim ben.
asıl amacı kendi bile bilmediği için, kadının yazdıklarına okuyup "öküz altında buzağı aramak" huyundan vazgeçilmesi stresi azaltır.
kadında vajina, erkekte penis olması; allah'ın bir lütfu değil, bir tercihidir.

kendi kişisel bir başarınız değildir erkek olmak. kadın olmak, onların kaybetmiş olduğu bir şey değildir.

dolayısıyla bunla gurur duymanızı gerektirecek bir durum da yok, kadınların utanmasını gerektirecek bir durum da yok.

cinsellik, erkek için nasıl dürtüsel bir şeyse, kadın için de öyledir. kadınların da sizin gibi arzuları, ihtiyaçları var.

ama bir çok erkeğin aksine, aklı orasında olmadığı için sürekli çeneye vurmaz. vursa bile bu illa ki aranıyordur anlamına gelmez.

tabi toplumun baskısını göz önünde bulundurduğu için konuşmamayı tercih eder, orası ayrı. ama bu kimseyi de ilgilendirmez.
Yokluk diline vurmuştur, sözlükteki çoğu kişi gibi.
Cinsellik, yaşama dair en doğal eylemlerden biri olması sebebiyle, kadın ya da erkek farketmeksizin konuşulabilir, irdelenebilir, tartışılabilir bir konudur.
Önemli olan, ucuz ve seviyesiz mecraya çekilmeden, adabıyla konuşabilmektir.
Bunun için de, eğitim ve düzgün bir ahlâk anlayışı gerekir.
Yani Her insanda olmayan o ulvi zerafetten.
dikkat çekmektir, başlığı açan kız veya erkek fark etmez. ülkemiz cinselliğin afrikası olduğunu iyi bildikleri için bu yolla dikkat çekmeye çalışıyorlar.
hiç denk gelinmemiştir çünkü yoktur.
azmış olabilir. normaldir, hepimiz insanız azabiliriz zaman zaman.
tel şehriyeli pilav yapmak.
Bak ben ne kadarda özgür ve bir o kadarda cüretkar bir kadınim imajı vererek oltaya gelecek sazanlari pardon abazanlari beklemektir.
Kadin yazarlara yakışmıyor bence , özellikle nicki hanim hanimcik olanlara.