bugün

Bu saatte sözlükte olan normal bi insan değildir. Net.
''sözlük sensin elit de sana girsin.'' diyerek önyargıyı yıktığım başlık.
izmir, türban, atatürk, yobaz akp, hülooo, sözlük yazarlarının meme capsleri, götten veren kızın namusu .

ohhh . sözlüğü bu elit durumdan kurtardım.
sözlük olması gereken modda. sol frame de ergen kirliliği yok. aheste ama elit.
yanlış önerme. bakın ben buradayım.
simdi banabi bak lan'In sözlükte olmasının verdiği etkidir.
Yalandır. Ben uyumadım. Evet.
aynen öyle azizim.
Kaliteyi görünce hissedilen durum.
(bkz: geçen yine kendimi kandırıyorum)
röpteşambırım ve boynumda fularım tuvaletten yazıyorum şu anda.

Kahretsin viskimi almayı unutmuşum..
Elimde kahvemle katıldığım gerçektir.

(Elit değilim, o kısmıyla ilgilenmiyorum canım)
Elitlik uykusuzluktan mosmor olmuş şiş gözlerle otobüste biri inse de otursam diye düşünmek ise buyrun nur topu gibi elitsin sözlük.
(bkz: adam haklı üstadım) *
Bu saate yapacak bir işi olmayan ve can sıkıntısı atmak isteyen insan beyanıdır.

Hayır efendim sadece işe gidecekler ve derse girecekler arasında gidip gelen bir hezeyan var.
shotgun'ın buralarda takılmasıyla meydana gelen durum.
Evet Övünmek gibi olmasın ama Elit bir insanımdır.
röpteşambırımı giydim viskimi yudumluyorum.
elitlik çok güzel yaa gelsenize.
tabi la ne sandın. bu saatte elit değil ben gibi psikolojisi bozuklar ayakta..
kitap,kahve ve gözlük üçlüsünü şuan değerlendiren kişilerdir. *
Bu saatte ayakta olan insanların bazıları problemlemli insanlar ve bu nedenle çok düşünüyorlar.

Hiç düşünmeden yazan kisilere kıyasla bu belki ifadelerinin normale kıyasla okunabilirligini arttıran bir unsurdur. Bu elit olmak midir bana göre normal olmaktır ama yokluk olduğu için Abdurrahman Çelebi misali elit olarak sunulabilirler.
Tabii canım zır deli, ruh hastaları ve uykusuz olmamızla ne alakası olacak sırf elitliğimizden.
şöminenin kenarında yazdıklarınıza kahkaha atıp viskimi yudumluyorum. elitlik seviyem şuan %77
işsizlikten uyku düzeni şaşmış bir kitlenin giriş saati. Sisteme köle olmamış ama ailesiyle yaşayan. Helal olsun çocuklar her yerimizden öpüyorlar.