bugün

online olma sebebim.
Haklı önermedir. Ergenler uykusuzluğa pek dayanamazlar.
Farkettim de 12 den sonra sözlük duruluyor, elit kişiler tarafından buram buram kalite kokan entryler giriliyor. Tabii ben başı çekiyorum...

Çünkü neden? Tüm gün sözlüğün içine eden ergenler en tatlı uykularındalar şu an.
Yarın için enerji depoluyorlar. Tehlikenin farkında mısınız? Yarın cuma!!!
Kesinlikle doğru olan şey. Sözlük için beyin takımı olan ben bu duruma onay veriyorum. Evet.
https://i.ytimg.com/vi/aZ7nwhRtQ1o/hqdefault.jpg elit mi elit ne arar la uludağ da.
(bkz: elitizm)
Hocam o ergen olmasin.
arada el it'ler olsa da sıkıntı yok devam.
işsizlikten uyku düzeni şaşmış bir kitlenin giriş saati. Sisteme köle olmamış ama ailesiyle yaşayan. Helal olsun çocuklar her yerimizden öpüyorlar.
şöminenin kenarında yazdıklarınıza kahkaha atıp viskimi yudumluyorum. elitlik seviyem şuan %77
Tabii canım zır deli, ruh hastaları ve uykusuz olmamızla ne alakası olacak sırf elitliğimizden.
Bu saatte ayakta olan insanların bazıları problemlemli insanlar ve bu nedenle çok düşünüyorlar.

Hiç düşünmeden yazan kisilere kıyasla bu belki ifadelerinin normale kıyasla okunabilirligini arttıran bir unsurdur. Bu elit olmak midir bana göre normal olmaktır ama yokluk olduğu için Abdurrahman Çelebi misali elit olarak sunulabilirler.
kitap,kahve ve gözlük üçlüsünü şuan değerlendiren kişilerdir. *
tabi la ne sandın. bu saatte elit değil ben gibi psikolojisi bozuklar ayakta..
elitlik çok güzel yaa gelsenize.
röpteşambırımı giydim viskimi yudumluyorum.
Evet Övünmek gibi olmasın ama Elit bir insanımdır.
shotgun'ın buralarda takılmasıyla meydana gelen durum.
Bu saate yapacak bir işi olmayan ve can sıkıntısı atmak isteyen insan beyanıdır.

Hayır efendim sadece işe gidecekler ve derse girecekler arasında gidip gelen bir hezeyan var.
(bkz: adam haklı üstadım) *
Elitlik uykusuzluktan mosmor olmuş şiş gözlerle otobüste biri inse de otursam diye düşünmek ise buyrun nur topu gibi elitsin sözlük.
Elimde kahvemle katıldığım gerçektir.

(Elit değilim, o kısmıyla ilgilenmiyorum canım)
röpteşambırım ve boynumda fularım tuvaletten yazıyorum şu anda.

Kahretsin viskimi almayı unutmuşum..
(bkz: geçen yine kendimi kandırıyorum)
Kaliteyi görünce hissedilen durum.