bugün

her zirvede konuşulan, kulaktan kulağa dolaşan sözlük efsanesi. ha sen gördün mü dersen; ben de görmedim.
(bkz: ya sen beni niye çağırdın)
adonis yerine bu sene triseps moda olduğundan işe yaramayacak dedikodudur.
dedikodu dedikodu yaptırma, kafamın tasını da attırma * ne şarkıydı bea.
sözlükte cinsiyet karmaşası oluşumunu gösteren ilginç dedikodu.

(bkz: erkeklerin erkek ilgisi)

not: ne oluyor lan?
dedikoduluktan çıkmış gerçekliğe kavuşmuş haberdir.
(bkz: osman tekir)
hayır illa ifşa ettiricekler insanı ya. diyorum görenlere aramızda kalsın falan yok kardeşim yüz bulmayınca başlıyolar dedikoduya.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç) *
geçen gün attığım adonis içerikli entry'e gelen eksilerden sonra ihtimal vermediğim olaydır.
(bkz: kedidir o kedi)inanmak istiyorum. *
insanın canının baklava istemesinden öte gitmeyen dedikodudur.
muhtemelen şu dur.

görsel
(bkz: islak guru)

dağılın.

not: seçici geçirgenim.
olsa olsa şunun gibi bir adonis kasıdır o:
görsel
ronaldo'ya saygım sonsuz, laf yok ona.
tek başına yetmeyecek olan, fit bir vücutla desteklenmesi gereken kas çeşididir.
bizde ancak türk kası olur.
(bkz: hbbia25dmrli)
evet benim. six pack'lerim de var. biscolata erkekleri gibi hani. ama bugüne kadar hiçbir işime yaradığını görmedim. zaten kışın ortasında kimsenin haberi yok senin adonisinden, yazın da amerikan pastasındaki gibi havuz partileri falan yapılmıyor ki anasını satayım. açıkçası sporun sağlıktan başka bir artısı yok sevgili sözlük, yani bana bu güne kadar olmadı. geleceğin ne geticeği belli olmaz. şu adonisi bozmadan yaza saklıyalım. belli mi olur ?*
edit: ilk defa eksileyen arkadaşa cevap vermek için edit yapıyorum, yapmasam iyiydi ama dayanamadım işte. neyse sevgili eksileyen arkadaşım neden eksiledin bilmiyorum ama benim adonisim yok bu herifin niye var lan diye sinirlenip eksilediysen emin ol adonis öyle çok zor yapılan bir şey değil. bu arada adonis kas değil onu da belirteyim. obliklerle alt karın arasındaki çizgiye adonis denir. diyet ve sporla birlikte kısa bir sürede kendini gösterir. kim yapacak şimdi diye üşengeç bir düşüncen varsa da kurtul, üstte sporun bir yararını görmedim desem de spor bir terapidir, vücuda mutluluk hormonu falan salgılar keyiflidir yani. hadi kaldır poponu öyle oturarak olmaz.
haber kanallarına son dakika olarak düşmüştür.

şu adonis kas diye zırvalayan insanlar, o adonis denilen bölgeyi göstersinler yarın onlara titreşimli adonis göndericem. ne popülerse onu istiyorsunuz amk. hiç nedir, ne değildir diye okumak araştırmak yok.
kaslı erkek hastası kız üyeleri meraka düşüren dedikodu.
(bkz: hbbia)
Adonis kasının artık bir numarası kalmamıştır. Önüne gelen spora gidiyor.

Önemli olan sporu hayatına yerleştirmek ve güçlü olmaktır. Boks tavsiye ederim.
bizim adonisimizden size ne arkadaş.

görsel
Adonis mi?

Tanrı var tanrı, yunan tanrısı.