bugün

tek elimle entry yazarken öbür elimle de eee şey hımmmm limonata evet limonata içiyorum. evet evet.
staj, dolayısıyla autocadte çizim yapmak ve makine temizlemek vb. işler. buna rağmen sözlüğe zaman ayırıyorum. zaten sözlüğe girmesem kafayı yerim heralde.

(bkz: sabrinin floryada yetişmesi)
bir cemaatçiden farklı olarak ezanı dinleyip huzur bulmak.
çalışıyormuş gibi görünüyorum şuan. iş yok ben ne yapayım.
-işyerinin filtreli interneti nedeniyle telefondan facebook'a, twitter'a bakıyordum. telefonun bataryası bitti.
-iş yerindeki üstümün acıtasyon müzik açmasıyla mp3'üme sarılıyordum. mp3'ün de bataryası bitti.
-şimdi de serdar ortaç açtı, şefi barış manço açmaya ikna etmeye çalışıyorum. en azından kulağımız güzel müzik duysun.
U.ü. Yaz okulunda dif2 dersi aliyorum. Eglencenin dalagini yariyoruz resmen.)
(bkz: yazarların şu an yaptıkları)
Sırt üstü yatmak.
Telefonumdan yarrak siken kelebek'i okumaya çalışıyorum. Ama inci sözlüğe giremiyorum. Hadi hayırlısı.
iş yerinde çalışmak.
haberleşme ve veri kayıt operatörlüğü.
(bkz: uu beybi şu anda üzerinde ne var)
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
yazmakla yazmamak arasında kaldığım fakat ufuk açması açısından kendimi cesaretlendirdiğim eylem. (bkz: sıçmak)
hazırlanmak. iş görüşmesi var da.
iş yerinde masa başında oturmak sıkıldım lan bişey yapmıyorum.
Otelin havuzunda meşrubat,dondurma vs satmak.
uzun bir aradan sonra güzel bir kahvaltı yapmak.
ayar vermek.
gelin-damat fotoshop'u. siz siz olun gençler evlendiğinizde fotoğraf çektirirken saçlarınıza dikkat edin özellikle damat adaylarına söylüyorum o saçları dik dik yapıyorsunuz ya daha sonra çok küfür yiyorsunuz.
sözlük müsade ederse kahvaltı yapacağım.*
karnım aç, çıkardım mis gibi buzluktan dondurulmuş mantıyı mantı yapcam.
kabakoz plajinda guneslenmek.
şu an buraya yazıyorum. ahanda yazdım.
cumartesi ve pazar günü yapılacak kpss sınavı için son olarak notlarda göz gezdirmek.