bugün

Nerde biterse bitsin en güzel yeri orası olacak.
işsizlik.
Bilmiyorum ama  tanımak istiyorum ben seni galiba gelirsen oralara sakın mahrum etme beni seni görmeden bırakma.
o neydi bee. kafam hala güzel.
Ygs ye girip saçma sapan bir bölümü kazanıp ikinci sene eramus yapıp bir daha geri dönmemek istiyorum.Arasın dursun pezevenkler.
Konuşturmayın şimdi.
Puudiiing!
Ne kadar önemli olduğunuzu farkedin, farkettirin.
hey canım rinanay rina rina nay!
sözlükteki en rahat başlığı ben bu yazıyı öylesine yazdım sanıyordum. bi de bu çıktı. bu daha rahat...
omnes vulnerant, ultima necat.
devlet bizi sikiyor sikiyor.
Ayakkabılarını kapımın önünde görmek istiyorum.
Karbondioksit.
Ben çok seviyorum.
Adil değiliz bizler.

Sokak çocukları sokakta sürünüp yiyecek ekmeğe muhtaçken, mankenler bacak şovu yapıp fazla para kazanıyorlar. Milletvekilleri yattıkları yerden 20.000 tl kazanırken, devlete bağlı bir fabrikada çalışan işçi, asgari ücret olarak 1.500 tl alıyor.

Ben burada asgari ücret 5.000 tl olsun demiyorum. Ancak milletvekili maaşları düşürülmeli.

Onlara sorsan, ülkemiz çok adaletli.
Evet çok adaletli (!).
içimden seni sevmek geliyor sevgilim. Hayat bazen fazla romantik değil mi sence ?Köfte yer miyiz beraber. Soğan yiyor musun diye sorar mıyız birbirimize. Yersek de öpüşmeyiz nedir yani. Hep öpüşecek değiliz ya.
Bok. içimden geldi.
Hıaammmıınnnaaaaa.
Gözlerim yaşarıyor ama neden gripten..
Borusan.
ben tam bir gerizekalıyım.
içimden bir şey yazmak gelmiyor.
oofff ben ilerde napicam amk ya.
Kendini Sevmek mutluluğun ta kendisi olduğu için ayrıca Kendini mutlu etmek için bir çaba gerekmez.
insan önce kendim dediği şeyin ne olduğunu bilmesi gerekir ...kimin yada neyin-neyi seveceği önemli.
insan bilmediği herşeyden korkar.
Korktuğunu sevemez...

Senden korkmuyorum dedi deli...çünkü korkmayacak kadar biliyorum seni.