bugün

özlem, hasret tarzı şeylerdir.
lan 20'lik diş sakat çıktı herhalde yara yapmış alttan çok pis acıtıyor.
burnumu soydum cımbızla denizde yanmıştı şimi kıpkırmızı bi burnum var acıyor muhtemelen tekrar kabuk tutucak.
mutsuzluk, kaygı, hoşnutsuzluk, ümitsizlik ve anlaşılamamış olmanın verdiği hüzün.
tâşaklarim sıkısti onun agrisi ile garip bimide bulantisi.
evde tek başına sıkılma keyfi. Baya keyifsiz bir durumdur. Neyseki birazdan motoruma binip gazlıycam.
Baş ağrısı
halsizlik
Özlem
Uykusuzluk.
Ne yapayım? Öleyim mi ben?
Sonunda mutsuz olan taraf yine kendim olacakmışım gibi, yine ve yine.
hayat anlamsız mk. ortalama 70 sene yaşayıp toprak olucaz. bari aksiyonlu bi şeyler olsa da eğlensek.
tamamen dibe vurmuşluktur.

ölsem ne olacak duygusudur.
Ziggy romanlardaki gibi hiss ediyor.
bekir irtegünün yıllık 1.850 milyon yuro aldığı yerde, yıllık 850 bin yuroya oynayan kadlec gibi hissediyorum kendimi.
Yarınki vizeye hazır olduğumu hissetmiyorum.
Boşluk... Ne bir mutluluk ne de hüzün var evet değişik ,nedenini bilmiyorum ; ama biraz da hissizlik var sanki , bu aralar haz aldığım şeyleri daha fazla yapar oldum , mesela daha fazla film izliyorum hatta izlediklerimi ikinciye üçüncüye izliyorum , okuduğum kitap konuları değişti ne bileyim bir tuhaf oldum sanki , kendime soru sorup kendimle kavga ediyorum yanlış anlamayın delirmedim arada herkese oluyordur herhalde her neyse boşlukta kayboldum kısaca.
kartsız maç mı geçmiyor? her maç kanser mi oluyoruz? cenk böyle gol yemeyi nereden öğrendi?
Özlüyorum sözlük. Murat cemcirin söylediği gibi. Neyi özlüyorum kimi özlüyorum niye özlüyorum bilmiyorum. Hayatta herşeyi ertelemekten hayatı ertelemekten yoruldum. Bunlar karşıma ne zaman nerede nasıl çıkacağını tahmin bile edemiyorum. Benim gibi güçlü görünen birinin güçsüzlüğünde yanında kimler olacak. Bana baktıkları o suratta neler yer alacak. Hergün uyuyamamaktan sıkıldım.değişemiyorum ve intihara sürükleniyorum sözlük yaşamak isterken delice. Şimdi yastığa kafayı uyuduktn sonra sabah yine herşey aynı. iyi değilim. Kötüyüm. iyi misin sorusuna hasretim tanıdık bir surattan. iyi geceler sözlük iyi geceler.
Bir Olgunluk, farkındalık. Bir boşvermişlik. Bir dostla konuşmuşluk, dinlemişlik. Bir dinginlik. Bir sessizlik. Bir sakinlik.
Bir bir bürünmüşlük. Bir ölememişlik. Bir sıkışmışlık. Bir ruhsuzluk. Bir hislik. bir hissizlik. Bir, bir, bir..
Sakinlik.
Çok hasta hissediyorum.
açlık hissi ama cok geç oldu teryağlı yumurta için.
Feci sekilde ebola viruslu gibi biseyim kafam yerinden kalkmiyo bide yarin aksam kuzenime kiz istemeye gidilcekmis oysa ki benim canim sarma istiyodu. Ay ne sacmaliyorum ben kuzum tobeler olsun.
yalnızlık diyesim var; ama değil, biliyorum. kırgınlık desem, o da değil. dargınlık mı acaba? küsmüş olabilir miyim gerçekten? nefesine darılabilir mi bir insan? bilemedim işte. onu anlatmaya çalışıyorum. yüreğim sıkışık, sanki sırtımda tonlarca ağırlık, ama boşluktayım. hareket alanım hem sınırlı hem serbest. kim çıkarabilir bu karmaşanın içinden beni? ve hala yapmam gerekenler varken ölmek saçma. yaşamak da öyle. boşver be sözlük, ne sen sormuş ol ne de ben söylemiş sayayım kendimi.
Çok acayip bir durum.bazen kelimeler ile anlatamaz sadece yaşarsın.
Collapsed olmuş gibiyim. O partikullerin tek tek toplanmasi kurtulus yolum. Birini sevmek acı veriyor. O da beni seviyordu ama ben bunun değerini bilemedim. Her an melankoliğim, ne arkadaşım var ne bir sevgilim. Olmasin zaten. Sadece yüreğimde o sevdigim kar tanesi olsun.
Adeta boru gibi hissediyorum.