bugün

geçmişin kıyılarında, yarının umut ve kaygıları.
gereksizliğin ne kadar gerekli olduğu tartışma konusu olmamalı.
haftaya midterm var ne düşüncek sıkıysa başka bi şey düşün.
açım. açım da yiyecegim yok. dolap tam takır kuru teflon. pirinç, mercimek fasulye filan buldum. buldumda ne yapacam ben onları. elden gelmeyince neye yararlar. beceriksizmiyim lan ben? belki her erkek kadar, az biraz. armut var birde. birini yedim. digerini sonrası için saklıyorum. e ama bu mide acısı geçmedi ya? kazınıor hala. kedinin mamaları var birde.. hiç iyi kokmuyorlar. ne yapsamki lan ben şimdi. yatıp uyusam mı napsam. ya nasıl uyucam? bakıyorum da saate, poğaçaların, boyozların çıkmasına ne kalmış surda. üç saatçik lan. üç saat daha dayan lanet göbek..
insan kendisini eleştiriye kör başkasına ise zalimdir zulmü kendi yapınca normal başkası yapınca ise zulümdür .
sen git ilk yarı 2 ms 1 'i bil, sonra git 4 orandan yat.
su an rafet elroman'in dünyaya neden geldiğini düşündüğüm durumdur...
görsel
(bkz: eski sevgili)

ne düşünecek başka.
spagetti.hemde domates soslu.
sezen aksu - küçüğüm şarkısını söyleyen bir kızın şarkının başında ki gülüşünün tatlılık oranı. *
Birini sevmekle artik hic sevmemek arasndaki o hassas anlarda farkedilen ince cizginin kerameti.
şu hesapları alsak,yavaş yavaş eve yol alsak.uykum geldi a.k.
bir yazar arkadaşa üniversitede kızın teklif etmesini düşünmekteyim. hayır biz okumuyo muyuz sayın yazar bize neden gelmiyo bu teklifler?
sabah nasıl kalkıcam ?
teldeki yazar teli ne zaman kapatacak, o konuşuyor ben sade hıı ıı evet diyorum hatta entry giriyorum.
1.keske her sorunumuz duzelse.
2.mesajima karsilik gercekten istedigim seyleri yazacak mi?
3.sabah acaba 30tl lik mi yoksa 40tl lik mi gaz alsam?
4.hic uyumadan gun nasil bitecek?
5.elektronik calisip, rapor hazirlayabilecek miyim?
..
ulan bir yerden yırtmak lazım ama nerden ? böyle elin yanında çalış çalış nereye kadar ya.
nasıl bir gün olacağını...
bu saatde okulmu olurmus be.
ankara soğuk mu acaba ?
eski sevgiliyi, sonra ondan da önceki eski sevgiliyi ve ondan da önceki eski sevgiliyi. lan ne kadar beddua ettiyseniz, iki yakam bir araya gelmiyor şu günlerde. affedin la şu garibi.
"bitse de gitsek amk." dır.
yeni başlayan mesainin nasıl biteceğini, pazartesinin ne kadar kötü bir gün olduğunu, bir okulum olsa da ona gidebilsem ne iyi olurduyu...
günlerden pazartesi... masa darmadağın... ne yaparsan yap, bugün de işleri bitirmeyi bırak, azaltamayacaksın bile...
en iyisi çarşamba'dan yıllık izne ayrılmak lazım. kendime bakınız;

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar