bugün

sözlüğe gireyim güzel zaman geçireyim.
istanbulda mı okusam yoksa şehir dışında mı?
Gitcegim yerde sevip sevilcegim insanlar olacak mi huzur olacak mi cok merak ediyorum.
Aklımızdan gün içinde binlerce düşünce geçiyor boşken veya bir şeylerle uğraşırken bu böyle. Şu anda durup bir gözlem yaptığınızda aklınızdan geçen ilk düşünce nedir
Örneğin; lanet yağmur gene başladı.
"uyusam mı ki la?"
Önce tuvalete mi gitsem yoksa ilk sigara mı içsem.

Üff yardım et sözlük. Karasız kaldım.
Ne zaman yemek yiyeceğiz?
" bok mu vardı kozyatağına staja gittim ben ya?!"
Uyumak.
21. Saate girdim.
Her zamanki gibi ben bu kapitalizmin amk.
El mahkum ..... !
acaba şimdi ne yapıyordur. Acaba hala aklından geçiyor muyum ?
acaba kantinde haşlanmış yumurta kalmış mıdır?
Not: Yurtta.
Gafayı mı yedim ben yaaa.
Amk çaymı koysam.
Kahvalti edip etmemek konusunda üsenciligimle yarisiyorum.
Ne zaman yemek yiyeceğiz?
herhalde yazar olmak salağa anlatır gibi uzun uzun anlatmak değildir. bu bence hapsedilmiş sınırları çizilmiş tualdeki resmi göstermektir. ama hayat tuallere sığmaz ki. bu bence okuyucuya at gözlüğü takmaya çalışmaktır. o nedenle belki de söylenmeyenler daha etkili olmuştur. bütün güzel şiirlerde ve kitaplarda. çünkü orda yaşanmışlıklar, dokunmalar var. soğan kokusu gibi ilk aşk gibi basit ve etkili. ikisinde de gözlerinin neden yaşardığını anlayamazsın ama bilirsin o duyguyu. çünkü var.

bugün aşk çoğumuzda yok ama var. biliyoruz. içiyoruz okuyoruz sövüyoruz ama var.

korkma ben de varım. ben mi kimim. ön yargılarını kapıda çıkart, tanışalım. sevişmek üzere
benim ne zaman Rizeli bi sevgilim olacak ? beraber dumanli dağlar türküsünü söylicez ? ahhahshs.
bir hayat kadını ayda ne kadar kazanıyordur. şuan kafamdan dükkandaki sandalyeleri sayarak gelir hesaplayan adamlar gibi hanım ablamızın ne kadar kazandığını düşünüyordum. bunu düşünmeyi bitirdim şimdi mesleki deformasyon gibi unsurları katarak maksimum kazanç grafiği oluşturacağım.
anlamayanlar için şöyle bir örnek vereyim; bir gece de 5 seans büyük para yapar ama her gece 5 seans ile vücut 1 ayda mahvolur. seans-kazanç grafiği ile toplam kazancım maksimuma en yakın olduğunu noktayı inceleyeceğim.
Ümit kocasakal, ali türkşen, celal şengör koalisyonu derhal chp'nin başına geçmeli.
yarın ki sınavda ne bok yiyecem.

çalışasımda yok.

uffff.
Önceden cumhurbaşkanı, başbakan, bakanlar kurulu yürütmeydi; şimdi cumhurbaşkanı yürütme olacak, yani yürütme yine yürütme diyebilecek bir anayasa komisyon başkanımız var, yastıklarımıza gömülüp ağlayabiliriz.
3 tane bütüm var
ben ne yapayım.
Acaba film izlesem mi izlemesem mi diye düşünüyorum.
sağır insanların nasıl düşündüğü ulan 1 haftadır tüm boş anlarımda aklıma aynı soru geliyor bu insanlar nasıl düşünüyor çok merak ediyorum.
ilkinden yüz yıl sonra olacak kurtuluş savaşında nasıl başarılı oluruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar