bugün

Boruların üstünden atlayıp yaramazlık yaparken düşüp ağzımın içine çivi saplandı.
kuş kafesiyle oynarken yüzüme düştü kaşım yarıldı ama küçüktüm hatırlamıyorum çok ağladın demişlerdi.
kulağıma sert bir çubuk girmişti. olayı anlatıp canınızı sıkmak istemem. benimde anlatasım yok zaten. neyse efendim bu çubuk bayağı ileri girmişti. 10 dakika bilinçsizce yerde kıvrandığımı hatırlıyorum. kimse yaşamasın.
Küçükken sobalı bi evdeydik . Sobayı poşetle tutuşturmuşlar işte . Ben de gidip önüne oturdum sobanın ve alevleri izliyorum öylece . Sonra rahat durmadım tabi çubukla oraları karıştırırken elime damladı eriyen poşet . Ağrısı çok pisti be .
- 160 km hızla yokuş aşağı giderken,

Yol kenarında hiç bir lambası

yanmayan tir'kasasi altına girdim.

Ölmüştüm..

Beyaz tüneli de görmüştüm.

Şeytan dedi ki,

Kötülere bir şey olmaz..:)

( Ölüm kotasını doldurmadım hala..
Okula yeni başlamıştım okulun da ilk senesiydi sabah gidip öğlen yemeğe gelip sonra tekrar okula gidiyorduk adamlar öğrencisizliklerini bizi tam gün okulda tutarak gideriyorlardı.
Evimiz de okula yakın olduğundan öğlen hemen yemeği yiyip, inşaatın birinci karından kuma atlama, boncuk tabancayla işyeri ve evlerin açık pencerelerinden ampul patlatma gibi ekstrem sporlarla uğraşıyorduk. Bu saçma günlerden bir gün tek kaldım ne gibi bir salaklık yapabilirim derken aklıma ateşle oynamak geldi ancak tatmin etmedi bir sopa aldım ucuna beş altı tane poşet bağlayıp tutuşturdum elimde izlemesi müthiş bir haz veriyordu iyice gaza gelip, işte şampiyon benim der gibi havaya kaldırıp o şekilde izlemeye başladım, ancak poşet hızla eriyordu ve ben bunu gözümün üstüne erimiş poşet parçası düşünce anladım, neyse ki yaradılışımız bize refleks diye bir yeti vermiş yoksa şu an tek gözle yaşıyordum.
El parmağımdan parça aldırma anı.
Ameliyata aşırı stresli girdim çünkü böyle bir şey ilk kez başıma geliyordu.
Küçük de olsa ilk ameliyat.
Gülerek çıktım.
Annemler baya bi şaşırdı tabi.
Hastaneden 2 3 kat indim ve gözler kararmaya başladı.
Nakavt olmuştum*.
futbol oynarken dizim döndüğünde yaşadığım açı. (bkz: kondramalizipatella)
Lisede elim kırık 2 camın arasında kalmıştı hastaneden çıktığımda gördüğüm 27 dikiş ve izleri sürekli bu acıyı hatırlatır :d
3 gün önce yaptığım kaza sırasında emniyet kemerimin takılı olmaması sebebiyle tanıştığım acı.
Kalp acisi yetmez mi ??.
Lisede arkadaşım kendi kalesine şut çekmişti sinirlenip, top malum yere çok sert çarptı 45 dakika yerde ağladım.

edit: herhangi bir yere giren kramp da en az yukardaki kadar acıtıyor canımı. şunu da belirteyim ki sağ elimi 8 kere kırdım küçük parmağımı, bunun acısı hiç bir zaman yukardakilerden fazla olmadı.
Bacak arasına tekme...
Seferihisar tarafında denizde zehirli yosunların ve kestanelerin olduğu bir yer varmış. Orospu çocukları kimse de uyarmadı ayağım kestaneye battı ve direkt yosunların üstüne kıç üstü düştüm. 2 gün kıçım yanmıştı.
Kaş piercingi.
Ekşi'den başlık çaldığında.
(bkz: sünnet)

Ölümlerden döndüm, kolum neredeyse açık yaralı olacak şekilde kırıldı ama canım sünnet olduğum zamanki kadar acımadı.
Bir kaç yıl önce ciğerim yanmıştı.
Kesilen parmağımdan iltihap çekerlerken. Gerçekten Acımıştı.
(bkz: baldur)
sünnet olurken yeni stajyer doktorun çükümü bandajla alçıya alıyor gibi sarması, sonrasında bandajın iltihaplanıp çüküme yapışması ve sonrasında da o bandajı sökerken canımdan can gitmesi. ömrüm billah unutamayacağım acıdır.
Kolum çıktı
Çivi girdi
Elim yandı
Daha neler neler diş ağrısı kadar pis bir acı yok.
Bundan yaklaşık olarak bir ay önce teyzemi kaybettik, teyzemden önce dedem ve anneannem rahatsızlandı ve kötüydüler. 5-6 ay önce annem Ameliyat oldu.
Benim okulum bitti, sınava hazırlanmadım çünkü içimden çalışmak gelmedi. Çok iyi bir puan yapamadım, yerleşeceğim belli bile değil. Ne olacağımı bilmiyorum, belirsizlik insanı yıpratan bir durum. Şimdi yazarken aklıma geldi, bi’ de evime hırsız girmişti sahi, ona baya üzülmüştüm.

iştah diye bir şey kalmadı, kilo vermeye devam ediyorum ama elimde olan bir şey değil bu durum. Şuan 46.5 kiloyum, daha da kilo vermem inşallah.

Herkeste olan o malum marka terliklerden aldım özendim de, ilk defa bugün giymek nasip oldu ve sağ ayağımın üst tarafına vurduğu için yara oldu.

Tüm bunlara rağmen Şuan en büyük hissettiğim fiziksel acı bu, yine de hamd olsun bu günümüze çok şükür.

Fiziksel acı bir süre Sonra geçiyor, penisilin enjeksiyonu yaptırdığımda bunun farkına vardım.
Allah geçmeyecek acı ile imtihan etmesin.
Mideye o kramplar spazmlar girerken yere yatip aglamistim ve 2 kere basima geldi. Nefes bile alamiyosun acidan. Onun disinda 1 kere ayagimi catlattim ayak bilegimi. O kadar. Zihinsel aciyi sor sen bana...
7. sınıftayken bir elimin işaret parmağına büyük bir hızla çarpıp adeta basketbol topunun yaptığı etkiyi yaparak, basbayağı boylu boyunca morarıp şişmesine sebep olan voleybol topu.
bir de 8 yaşındayken yaşadığım dış kulak iltihabı nedeniyle saatlerce ağladığımı hatırlıyorum. yatışmam için annem dizine yatırıp sallıyordu.
yemezler.