bugün

her şeyi bırakıp arkasına bakmadan çekip gidebilmek.**
jim nolan vs messi başlığını açmak. *
aşık olmak.
caddenin tam ortasında "ben bir canavarım" diye avaz avaz bağırmak. *
internette one night stand tarzı ilişki için çok sağlam, referans usulü ile çalışan ve ne istediğini bilen üyelerden oluşan bir platform oluşmuş olması ve her hafta başkasıyla birlikte olabilmek. bunu türkiye'de başarmış olmak.

ön edit: eksileyenler tam ve dikkatli okusunlar.
* * *
mahalle ye üstü açık uzay mekiğiyle girmek.
isteyip istememekle bir alakası olmasa da (bkz: aşık olmak)
dötüyle içiyor derler ya aynen öyle içmek istiyorum sonra hiç tanımadıgım bi herifle sevişmek istiyorum sabah uyanıncada eyvallah deyip tekrar hayatıma dönmek istiyorum...
pek çok sözlük yazarı için, sözlük yazarlığıdır efendim; yapmak isterler ama yapamazlar.
izmite gitmek.
Ben mi ?
evet çıkıp gideceğim bu şehirden..
bazen sokakta yürürken insanlara sağlı sollu tokat atmak, yanımda kim varsa o'nu arabanın önüne atmak istiyorum. dersi anlatan hocaya kalemimi fırlatmak istiyorum. ( dikine) sevmediğim radyo programlarını arayıp, sesimin kapatılmasını önleyip programcıya ağzıma geleni söylemek istiyorum. selin'i bulmak, tuna'yla karşılaşmak istiyorum. uykusuz'a katıla katıla gülmek istiyorum. ( o kadar güldüremiyor lakin... ) bazı şarkıların telif hakkı bende olsun, afrika ile avrupa kıtası yer değiştirsin, özellikle almanlar namibya'da takılsın istiyorum. bunları yapmak istiyorum, yapamıyorum... ve birde; birkaç kişiden hiçbir haber almak istemiyorum.
(bkz: work and travel) *
finallere girmeden hepsinden aa almak.
yok böyle birşey. yapmak istediğim bu kafayı yakalamaktı zaten.
zengin olup yan gelip yatmak istiyorum.
Arkadaşlarıyla dışarı çıkabilmek.
isyan etmek istiyorum hem de en asisinden. bi günlüğüne ateist olup allah a küfretmek istiyorum. ama yapamıyorum. belki az kalmıştır...
bebek sahibi olmak.
çok da istemediğim şeylerdir.
ben bi' zall olaydım şu saçma sapan başlıkları yazanları banlayaydın(sözüm meclisten dışarı)
açaydım kollarımı gitme diyeydim.
başı yastığa koyar koymaz uyumak.
bkz nin içine ? koymak.
bu kişi fenerli ise şampiyon olmak, türkiye kupasını almak. *
tüm insanları mutlu etmek,insanların agresif davranışlarını yatıştırmak,hayattan daha çok zevk alır kitleler yaratmak...