yaya geçitleri Türkiye'de neden varsa yayalarda bi ihtimal yok. arkadas ya hızlı geç yada suratıma bakmaktan vazgeç...
bu saatte uyuyamayanlar zeki oluyormuş.
Twitter hesaplarını paylaşan yazarların %90'ı ergen %10 luk kısma saygım sonsuz.
kadınlar erkeklerden daha pislik. yemin ediyorum. bakmayın hanımefendi gözüktüklerine bu kulaklar ne muhabbetler duydu.
kedi severler tüm hayvanları seviyor,ama köpek severler kedileri genelde sevmiyor. *
Mutlu sonlar sadece filmlerde oluyormuş.*
Romantik filmlerde en güzel aşk yaşanır, nedeni herkesin maddi yönden aşmış olmasıdır.
genelde başyapıtların sonunda ana karakterlerden birine bir şey olur yada beklenmedik sonları vardır.
vazgeçemediklerinizle vazgeçmeye çalıştıklarınız eş orantılıysa zıçtınız demektir.
bazi kisiler bu sözlük de kizlara laf atinca cinsel acidan tatmin oluyorlar sanirim. enteresan da bir durum, sebebini bir arastirmak gerekir.
şu an bu entryi okuyanlar %100 uyumuyor kesin ve net.
sigara bırakılmaz.ancak ara verilir.
sözlükte sanılanın aksine güzel kızlarda var.
kendini sev özgür ol ince belli uzun boylu hatunlarla seviş.
yürrü be koçumm kim tutar seni.
"amaan dünyaya bir defa gelicez be!" denip yapılan her şey ilerde karşımıza pişmanlık olarak çıkıyor.
bazı insanlar istedikleri kadar okusunlar eğitimli olsunlar hiç bir şey onların aslında zavallı bencil egoist ezik bir kişilik olduklarını değiştirmiyor(muş).
Gölge etmemek gerekiyormuş bazen. Belki birgün her yeri güneş olur da bir gölge arar. Bakalım bekleyip göreceğiz.
bazı insanlar istedikleri kadar okusunlar eğitimli olsunlar hiç bir şey onların aslında zavallı bencil egoist ezik bir kişilik olduklarını değiştirmiyor(muş).
zeki insanlar çok dağınık oluyorlar. * *
Çok seversen nadir bir şekilde sende sevilirsin.
baba parasıyla değil kendi elleri ve ayaklarıyla para kazananlar çok daha başarılı olurlar.
Uzun araştırmalarım sonucunda yüzyılın işkencesinin 1er dk arayla kurulan çoklu çalar saatler olduğunu tespit ettim. 06:30, 06:31, 06:32...kib.bye.
yemeğin son lokmasıyla ayranın son fırtını denk getiren başka bir millet olmadığı.
Çünkü ben en sıcak yerini sana ayırdım içimin, ondandır buzdan hallerim, bu üşüyen ellerim...
furkan ismine sahip erkeklerin %89 * unun sarışın ve kumral olması durumu.